Rezultate te kerkimit per termin: +Pandeli +Majko

Total: 4060
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.508Z

Pandeli Majko merr shtetësinë kosovare

Deputeti i PS, njëkohësisht ish-kryeministër, Pandeli Majko ka marrë pasaportën kosovare. Socialisti, personazh mjaft i dashur në Kosovë për shkak të kontributit të tij në ndihmë të popullit kosovar gjatë luftës, kishte aplikuar prej kohësh për të marrë edhe shtetësinë kosovare,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.510Z

Pandeli Majko bëhet kosovar

Ish-kryeministër i Shqipërisë dhe deputeti socialist Pandeli Majko zyrtarisht është shtetasi më i ri i Kosovës. Nëpërmjet një statusi në “Facebook”, Majko ka dhënë lajmin se është bërë shtetas i Kosovës. Prej më shumë se 48 orësh jam edhe shtetas i Kosovës. Falënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.329Z

Pandeli Majko drejt OKB-se

Top-Channel ekskluzivisht ka mundër të mësojë nga burime diplomatike në Tiranë se deputeti i Partisë Socialiste Pandeli Majko, pritet të zgjidhet ndihmës sekretar i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuar për Europën dhe ish-vendet e B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.102Z

Pandeli Majko sqaron vjedhjen e palltos

Mediet në vend raportuan gjatë paradites së të premtes se deputetit i Partisë Socialiste, Pandeli Majko, i kishin vjedhur pallton gjatë një takimi me të rinj të FRESSH-it në Tiranë të dielën e shkuar. Por duket se vetë ligjvënësi i majtë e ka marrë me sportivitet këtë ndodhi. P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.388Z

Pandeli Majko mban premtimin

Ish-kryeministri i Shqipërisë dhe puteti i PS-së, Pandeli Majko, ka një lidhje të fortë me Kosovën jo vetëm për faktin se ishte në krye të shtetit në kohën e luftës. Në një postim në Facebook, deputeti socialist tregon për ditën e parë të shkollë për nipin e tij, Pirron dhe vi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.297Z

PROFILI/ Pandeli Majko, kryeministri rezervë i socialistëve

“Në PS nuk kam qënë thjesht dhe vetëm zgjedhje, por edhe zgjidhje.  Pandeli Majko, është një ndër politikanët më me përvojë në grupin parlamentar të PS-së, por edhe më gjerë. Një politikan i parë, por dhe i vetëofruar, si një zgjidhje konsensuale në momente të rënd

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.483Z

Ish kryeministri,Pandeli Majko viziton Mitrovicën

Majko në Mitrovicë Investimet që po bëhen në veri për rindërtimin e shtëpive të djegura dhe të shkatërruara nga luftë, paraqet investimin më të madh që po bëhet në gjithë Kosovën. Këto komente i ka bërë në veri të Mitrovicë, në oborrin e shtëpisë së Ali Kadriut, ish-krye

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama