Rezultate te kerkimit per termin: +Pandors

Meta: total 5 / total_found 5 / time 0.000 / keyword[0] pandors / docs[0] 5 / hits[0] 7 /
No Pic available
  • 2010-08-13

PS: Kryeministri po hesht për rastin e Albana Vokshit

Opozita Deputeti Eltar Deda prsrit akuzat ndaj deputetes s PD-s “Stafeta” e akuzave pr korrupsion ndaj qeveris sht marr dje nga deputeti socialist i Vlors, Eltar Deda. Duke folur n nj konferenc pr shtyp, ai ka renditur edhe njher faktet e publikuar nga selia roz lidhur me aferat korrupt

No Pic available
  • 2010-08-12

PS, Deda: Prifti dhe Vokshi të korruptuar

Partia socialiste akuzoi kryeministrin per perfshirje ne afera korruptive . Eltar Deda tha se kete e deshmon heshtja e Berishes per skandalet e denoncuara ndaj perfaqesusve te maxhorances. "Ministri i Ekonomis dhe Energjetiks Dritan Prifti vetm n tre muajt e para t tij n qeverin Berish

No Pic available
  • 2010-07-23

Qeveria serbe: Nuk do ta njohim kurrë pavarësinë e Kosovës

Serbia nuk do ta pranoj kurr pavarsin e Kosovs dhe do ta kundrshtoj at n do nivel diplomatik duke nisur me nj debat n Asamblen e Prgjithshme. Ky sht konkluzioni i mbledhjes urgjente t qeveris serbe ku u diskutuasn hapat e ardhshm t vendit pas shpalljes s opinionit t Gjykats Ndrkombtare t Drejtsis se

No Pic available
  • 2008-11-01

Shihet fundi, hapja e Kutis se Pandors!

Sipas disa analistve amerikan, por q tani e konfirmon haptazi ish presidenti i Sllovenis, Milan Kuan, krkohet rishikimi i kufijve t Ballkanit n prgjithsi, prmes organizimit t nj konferenc ndrkombtare, q z. Kuan e quan evropiane. A duhet shqiptart ti friksohen apo ta pranojn kt ide n tryezn e bisedim

No Pic available
  • 2008-11-01

far m tutje, pas dshtimit t rezoluts n OKB

Dit m par, saktsisht me 20 korrik 2007 n Kshillin e Sigurimit t Organizats s Kombeve t Bashkuara dshtoi edhe prpjekja e fundit pr t bindur Rusin pr t pranuar rezolutn e pest apo t gjashtn me radh t modifikuar, t balancuar, t zbehur e t venitur. Por edhe ksaj draft rezolute prfaqsuesi i Rusis n O

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama