Rezultate te kerkimit per termin: +Panorama +Plus

Meta: total 519 / total_found 519 / time 0.001 / keyword[0] panorama / docs[0] 11884 / hits[0] 13895 / keyword[1] plus / docs[1] 12183 / hits[1] 16018 /
Rrëfehet deputeti demokrat: Për të gjetur partnere, smjafton vetëm makina
  • 2017-10-08

Rrëfehet deputeti demokrat: Për të gjetur partnere, smjafton vetëm makina

Përtej politikës dhe profilit të saj , në emisionin  e Rudina Dembacajt, Salianji  për herë të parë ka rrëfyer edhe detaje nga jeta e tij private. Për të gjetur partnere për ata që nuk e kanë, se unë e kam, nuk mjaftojnë vetëm makinat, i është përgjigjur Salianji ngacmimit t

Beniada Nishani zhvishet për revistën e famshme: Gjithçka origjinale në trupin tim, ndërhyrjet pas të 30-ave
  • 2017-10-07

Beniada Nishani zhvishet për revistën e famshme: Gjithçka origjinale në trupin tim, ndërhyrjet pas të 30-ave

25-vjeçarja e lindur në Durrës, por e rritur në Itali, Beniada Nishani (Jakiç), duket se nuk po ndalet në karrierën e saj si modele për revistat e famshme ndërkombëtare. E njohur në Shqipëri si mbesa e ish-presidentit Bujar Nishani, ndërkohë që sapo ka nisur një fazë e re në karrie

Video/ Drejtoresha e Bashkisë feston ditëlindjen, Erion Veliaj dhe Valbona Selimllari e djegin fare
  • 2017-10-07

Video/ Drejtoresha e Bashkisë feston ditëlindjen, Erion Veliaj dhe Valbona Selimllari e djegin fare

Disa ditë më parë Julinda Dhame, Drejtoresha e Përgjithshme e Promovimit të Tiranës, ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj ku të pranishëm kanë qenë edhe disa nga kolegët, punonjës të Bashkisë së kryeqytetit… Lajmi i plotë në Panorama Plus http://www.panorama.com.a

Lajmet më të fundit të VIP-ave, tani me një klikim në panoramaplus.al
  • 2017-10-05

Lajmet më të fundit të VIP-ave, tani me një klikim në panoramaplus.al

Panorama Plus, media e parë që krijoi lajmin rozë 12 vite më parë! Aty ku u investigua mbi jetën private të personazheve publikë! Aty ku rrëfimet ekskluzive dhe fotot e paparazzit bënë bujë dhe thyen tabu! Media që e ktheu të shtunën, në ditën e shumëpritur për të lexuar mbi jet

Rrëfimi i Ivan Balliut: Nuk e dija që isha shqiptar, nga Barça më largoi Dani Alvesh
  • 2017-09-02

Rrëfimi i Ivan Balliut: Nuk e dija që isha shqiptar, nga Barça më largoi Dani Alvesh

Ivan Balliu as nuk e kishte imagjinuar në kohën kur luante me të rinjtë e Spanjës që një ditë do të përfaqësonte Shqipërinë. Mbrojtësi i djathtë i Metzit që ka mbushur 25 vjeç u grumbullua nga trajneri Kristian Panuçi dhe diçka e tillë ishte surprizuese për lojtarin në prag t

No Pic available
  • 2017-04-13

Vendimi/ Rruga e Arbrit me pagesë, ja tarifa për çdo makinë që do kalojë

Qeveria po përgatitet të hapë tenderin për ndërtimin me koncesion të Rrugës së Arbrit, ndërsa tarifa e kalimit pritet të jetë 4 euro për makinë. Në mbledhjen e djeshme qeveria miratoi propozimin e kompanisë shqiptare Gjoka Konstruksion, duke i dhënë bonusin me 10 për qind të pikë

Lufta për audiencë/ Rama, Meta apo Basha, kush e fitoi mbrëmë betejën për publikun
  • 2017-04-08

Lufta për audiencë/ Rama, Meta apo Basha, kush e fitoi mbrëmë betejën për publikun

Në mungesë të një takimi mes tyre, Rama, Basha dhe Meta kanë dalë mbrëmë në të njëjtën orë në tre televizione të ndryshme për të mbrojtur qëndrimet e tyre për krizën. Por cili prej tyre e bëri më shumë për vete audiencën? Panorama e cila ka parë matjen që ka bërë kompan