Rezultate te kerkimit per termin: +Panoramaplus

Total: 263
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.531Z

Luana Vjollca dhe Ronela Hajati ndajnë të njëjtin djalë, këngëtari i famshëm latin zbulon çpo ndodh mes tyre

Prej ditësh, prezantuesja Luana Vjollca ka treguar se po punon për një tjetër projekt muzikor, por pa dhënë shumë detaje. Nëpërmjet postimeve të ndryshme, Luana ka zbuluar disa nga përgatitjet, për të cilat po punon vazhdimisht për ta publikuar në kohë rekord për verën. Mirëpo, a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.179Z

Fundit i them fund, këngëtarja heq dorë nga deputeti pas publikimit të skandalit (FOTO)

Historia e deputetit Haxhi Shala dhe Angelinës pushtoi mediat muajin e kaluar ku gjithçka nisi kur Angelina postoi fotot e saj me deputetin të cilin e  pretendonte se e kishte të dashur. Deputeti e mohoi këtë supozim të Angelinës dhe e gjitha familja u vu në mbrojtje të tij. Megjithatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.804Z

Mirush Kabashi, aktori bëhet gjysh për herë të parë

Mirush Kabashi  është mjeshtri i madh i filmit dhe teatrit me shumë interpretime brilante që kanë marr duartrokitje publiku dhe kanë ndezur emocione. Aktor i orëve të para të filmit shqiptar dhe artist i kalibrit të madh , edhe pse në pension ai vazhdojnë jetë aktiv në publik, po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.400Z

Fotot nga paparazi/ Mimi Kodheli maniake e rregullave, i mban kolegët në distancë të largët

Këto ditë, kur rastet e infektimit me koronavirus janë shtuar ndjeshëm, duket që edhe mes deputetëve ekziston një lloj frike dhe një kujdes i shtuar. Në rastin e Mimi Kodhelit, kujdesi nuk është asnjëherë i tepërt. Siç e shikoni edhe në foto, ajo i mban në distancë të largët kol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.477Z

FOTOT/ Pasi solli në jetë Emin, Jonida Vokshi bëri disa ndryshime të menjëhershme në pamje

Në datën 18 të muajit qershor, moderatorja e njohur Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, u bekuan me një vajzë. Çifti vendosi që vajzën ta pagëzojë me emrin Emi, një emër i bukur dhe i shqiptueshëm lehtë në çdo gjuhë të botës, siç kanë treguar ata. Emi është bërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.864Z

FOTOT/ Young Zerka fshin nga kujtesa Ronela Hajatin dhe rrëfen dashuriçkat e jetës

Young Zerka, në intervistën e fundit për Pushime on Top, ka folur jo vetëm për projektet e tij muzikore dhe karrierën, por si rrallëherë edhe për jetën personale. Kjo intervistë është zhvilluar në Korçë nga moderatorja e njohur Ori Nebiaj, së cilës i ka rrëfyer të gjitha kujtime

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.331Z

Rudina publikon fotot e rralla. Kjo është Sihana, mbesa e Azem Hajdarit

Rudina Hajdari është deputetja më e re në radhët e Partisë Demokratike, e madje është përmendur shpesh, pasi është vajza e një prej figurave më të njohura të PD-së gjatë viteve 90-të. Ajo është vajza e deputetit të ndjerë të PD-së, Azem Hajdari, e tashmë që është një fi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama