Rezultate te kerkimit per termin: +Pantin

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] pantin / docs[0] 19 / hits[0] 23 /
Këto vende nesër mbesin pa rrymë
  • 2016-08-10

Këto vende nesër mbesin pa rrymë

KEDS-i ka njoftuar për ndërprerjet e planifikuara të furnizimit me energji elektrike në disa zona, për shkak të mirëmbajtjes së rrjetit nëpër distrikte. Prishtinë Më 11.08.2016 ne NS 110/35/10 kV Prishtina 1 do të shkyçen: Dalja 10 kV J15 Kampi Jordanez (10000010) prej orës 16:00 - 20

Kurti e viziton Pantinën në shtëpi
  • 2016-02-29

Kurti e viziton Pantinën në shtëpi

Për shkak të veprimeve të saj brenda Kuvendit të Kosovës në seancën e fundit për zgjedhjen e presidentit, Gjykata Themelore e Prishtinës ka vendosur që Shqipe Pantinës t'ia caktojë masën e arrestit shtëpiak prej 30 ditësh, njofton Klan Kosova. "Arresti shtëpiak bëhet më i lehtë ku

Polici ‘reklamon’ gazin e Shqipe Pantinës (Video)
  • 2016-02-27

Polici ‘reklamon’ gazin e Shqipe Pantinës (Video)

Deputetja e Lëvizjes "Vetëvendosje", Shqipe Pantina nuk është ndier edhe aq mirë kur pjesëtarët e Policisë së Kosovës u vërsulën në drejtim të saj, për t'ia marr gazin lotsjellës nga çanta e saj. Në këtë video, të bërë nga "Zeri.info", shihet polici teksa zbret shkallëve të

Nga 30 ditë arrest shtëpiak për Kurteshin dhe Pantinën
  • 2016-02-27

Nga 30 ditë arrest shtëpiak për Kurteshin dhe Pantinën

Gjykata Themelore në Prishtinë ka konfirmuar përmes një komunikate se ka marr vendim që dy deputetëve të opozitës Ismajl Kurteshi (VV) dhe Shqipe Pantinës (VV) t’iu shqiptojë masën prej 30 ditësh arrest shtëpiak, kurse për d

Ka dështuar tentativa e opozitës për të hedhur gaz sërish (Video)
  • 2016-02-26

Ka dështuar tentativa e opozitës për të hedhur gaz sërish (Video)

Deputetët e opozitës janë duke tentuar të hedhin gaz lotjsellës në Kuvend, por shpejt ka ndërhy sigurimi i Kuvendit ku Shqipe Pantinës, deputetes së VV-së i është hequr gazi nga dora. Pas daljes nga salla, deputetja Pantina është

No Pic available
  • 2016-02-20

Arrest shtëpiak me 30 ditë për pesë deputetë të opozitës

Pas Fisnik Ismailit, edhe deputetëve Albulena Haxhiut, Donika Kadaj-Bujupit, Pal Lekajt dhe Besa Baftiut, gjykata te Pallati i Drejtësisë iu ka caktuar masën e arrestit shtëpiak prej 30 ditëve. Ndërsa, deputetëve Enver Hotit, Mytaher Haskukës, Rexhep Selimit, Shpipe Pantinës dhe Teuta Hax

Arrestohet Shqipe Pantina pas hedhjes së gazit (Video)
  • 2016-02-19

Arrestohet Shqipe Pantina pas hedhjes së gazit (Video)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Shqipe Pantina është arrestuar për shkak të hedhjes së gazit lotsjellës në sallën e kuvendit ku po mbahej seanca e paralajmëruar për sot. Këtë e ka konfirmuar deputeti Faton Topalli, i cili tha se