Rezultate te kerkimit per termin: +Panucci

Meta: total 32 / total_found 32 / time 0.000 / keyword[0] panucci / docs[0] 32 / hits[0] 53 /
Milani i yjeve dikur, dhe Milani për "gjynah" sot (FOTO)
  • 2015-01-29

Milani i yjeve dikur, dhe Milani për "gjynah" sot (FOTO)

Maldini, Panucci, Costacurta, Baresi. Mjafton të përmendësh këto emra për të ngjallur kujtime shumë të bukura në mendjet e tidfozëve të Milanit. Që të katër pjesë e Milanit të madh të Fabio Capellos që 20 vjet

Panucci plaçkitet me revole në kokë
  • 2011-12-07

Panucci plaçkitet me revole në kokë

Momente të tmerrshme të martën mbrëma për Christian Panuccin, ish futbollist i Romës dhe Milanit, aktualisht komentator në Sky, i cili ka qenë viktimë e një plaçkitjeje në rikthim për në vilën e tij në Romë. Njëri prej sulmuesve i ka vënë revolen në kokë duke e detyruar të del

Panucci anulon kontraten me Parma-n
  • 2010-02-24

Panucci anulon kontraten me Parma-n

Christian Panucci nuk eshte me nje lojtar i Parma-s. Mengjesin e sotem eshte firmosur anulimi i kontrates, qe do te skadonte ne qershor. Aventura e mbrojtesit me klubin emilian eshte mbyllur keshtu pas gjashte muajsh, bejne te ditur mediat italiane. Ne nje komunikate personale, Panuci ka

Panucci largohet nga Parma
  • 2010-02-23

Panucci largohet nga Parma

Eksperienca e Christian Panuccit te Parma ishte shumë e shkurtër. Veterani italian i futbollist të martën e ka shkëputur kontratën me klubin Ducati, pas vetëm gjashtë muajsh qëndrimi. “Christian Panucci ka kërkuar shkëputjen e kontratës, e cila e lidhte me Parma Football Club deri m

Panucci prish kontratën me Parmën
  • 2010-02-23

Panucci prish kontratën me Parmën

Me anë të një deklarate zyrtare, skuadra e Parmës ka njoftuar se ka shfuqizuar kontratën e mbrojtësit italian Christian Panucci. Të hënën mediat italiane njoftuan se ish-lojtari i Romës dëshiron t'i japë fund futbollit aktiv për arsye personale, ndërsa sot është zyrtarizuar prishja

Totti, rri në shtëpi
  • 2010-01-29

Totti, rri në shtëpi

Mbrojtësi i Parmës, Christian Panucci, beson se ish-bashkëlojtari i tij, Francesco Totti, duhet të mbetet në shtëpi këtë verë dhe të mos shkojë në Kampionatin Botëror. Selektori i Italisë, Marcello Lippi, i ka hapur dyert për rikthimin e Tottit nga pensionimi ndërkombëtar. Por, Pa

No Pic available
  • 2010-01-07

Juve del nga “errësira”, fiton ndaj Parmës  

Ekipi i Çiro Ferrarës ka marrë një tripikësh tepër të çmuar në transfertën e “Tardinit” përballë Parmës, duke kaluar përkohësisht në vendin e dytë, në pritje të Milanit, që në orën 20:45 do të presë në “San Siro” Xhenovan.“Zonja” mposhti vendasit 2-1, me gola të