Rezultate te kerkimit per termin: +Panuccit

Total: 108
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.215Z

I kërkoi Nishanit 100 mijë euro, Gjykata kthen padinë e Panuccit

Gjykata e Tiranës ka kthyer padinë e trajnerit të Kombëtares së futbollit Christian Panuccit, kundër ish-presidentit të republikës Bujar Nishanit. Ky vendim është argumentuar nga gjyqtarja Anila Karanxha me faktin se padia e depozituar dhe ku kërkohej nga ish-presidenti Nishani një dëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.088Z

Rikthehet Xhaka, ja surprizat e Panuccit për Spanjën dhe Italinë

Taulant Xhaka rikthehet në kombëtare, ashtu si Sokol Cikalleshi. I pari ka munguar disa ndeshje në epokën De Biazi, ndërsa i dyti mbeti në shtëpi në debutimin e Christian Panuccit, sepse u vonua në ardhjen e tij në grumbullim. Janë plot 26 kuqezinj, ata që përbëjnë listën e trajnerit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.277Z

Armand Duka: Sulmi ndaj Panuccit, i orkestruar!

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, i ftuar në Zona Gol, iu përgjigj pyetjeve të shumta të panelit rreth situatës së fundit të krijuar në Kombëtare. Duka e konsideron të orkestruar sulmin ndaj trajnerit Panucci. Supersport: Sa i kënaqur mbetët, dy ndeshje 3 pikë Armand Duka: Do të is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.213Z

Kombëtarja, Shakohoxha: Rezultatet do rrëzojnë skepticizmin ndaj Panuccit

Nations League nis sot për Kombëtaren tonë me ndeshjen e parë ndaj Izraelit në Elbasan Arena. Drejtori i Supersport, Dritan Shakohoxha, i ftuar në Top Talk ka thënë se duhet të besojmë në këtë kombëtare dhe se do të jenë rezultatet ato që do të rrëzojnë skepticizmin e krijuar pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.471Z

Panuccit i del emri si trajner part-time në

Christian Panuccit i del sërish emri te Roma. Trajneri i Kombëtares Shqiptare shihet si alternativë për të zëvendësuar përkohësisht trajnerin Eusebio Di Francesco, i cili duket si ka ka orët e numëruara pas eliminimit turpërues 7-1 nga Fiorentina në Kupën e Italisë. Sipas Gazzetta del

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.276Z

Armand Duka: Sulmi ndaj Panuccit, i orkestruar, ja çfarë ka biseduar me Agollin

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, i ftuar në Zona Gol, iu përgjigj pyetjeve të shumta të panelit rreth situatës së fundit të krijuar në Kombëtare. Duka e konsideron të orkestruar sulmin ndaj trajnerit Panucci. Supersport: Sa i kënaqur mbetët, dy ndeshje 3 pikë Armand Duka: Do të is

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.094Z

Gazzeta Dello Sport: Shqipëria e Panuccit larg nga ajo e De Biasit!

Vetëm pak ditë para nisjes së eliminatoreve të Europianit të vitit 2020, prestigjiozja italiane Gazzetta Dello Sport, ka analizuar 10 grupet kualifikuese që do të përcaktojnë 20 skuadrat e kualifikuara në Europian ndërsa 4 të tjera do të zbulohen nga faza play off e Ligës së Kombeve.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama