Rezultate te kerkimit per termin: +Papa +Franesku

Meta: total 4 / total_found 4 / time 0.000 / keyword[0] papa / docs[0] 8678 / hits[0] 24630 / keyword[1] franesku / docs[1] 4 / hits[1] 5 /
No Pic available
  • 2015-12-23

Papa Françesku vlerësohet me çmimin e rëndësishëm europian Karlo Manjo

Papa Françesku është vlerësuar sot me cmimin ndërkombëtar Karlo Manjo 2016, një cmim i rëndësishëm dhënë cdo vit nga qyteti gjerman Aquisgrana (gjerm. Aachen), personaliteve me kontribute e merita të vecanta në integrimin e bashkimin e Europës. “Papa Francesku, lexohet në

Françesku kërkon nga SHBA që të ndajnë pasurinë për të luftuar varfërinë
  • 2015-09-24

Françesku kërkon nga SHBA që të ndajnë pasurinë për të luftuar varfërinë

Papa Franesku u ka kërkuar Shteteve të Bashkuara të mos u kthejnë shpinën imigrantëve pa dokumente, për të refuzuar viktimizimin e pakicave fetare dhe etnike, për të kapërcyer pabarazinë e të ardhurave dhe për të shpëtua

Papa pret ne ajer shallin e hedhur nga besimtaret
  • 2014-10-15

Papa pret ne ajer shallin e hedhur nga besimtaret

e Merkure 15 Tetor 20142126 pm brbrbrbrp classwp-caption-text Papa Franesku ne sheshin Shen PjetriSSSAbrASSPapa pret ne ajer shallin e hedhur nga besimtaret gjate audiences ne Sheshin e Shen Pjetrit brfoto nga ANSAbrbr

Shqiptaret vuajten shume por gjeten harmonine mes feve
  • 2014-09-23

Shqiptaret vuajten shume por gjeten harmonine mes feve

e Hene 22 Shtator 20141313 pm p classwp-caption-text PAPA FRANESKU NE SHESHIN NENE TEREZA GJATE VIZITES SE PARE NE SHQIPERI MES BESIMTAREVEbrbrMediat italiane mbulojne me detaje ngjarjen brbrPerzgjedhja sipas italianeve Shqiperia shihet si vendi i pare i bekuar ne Europe brbrViz