Rezultate te kerkimit per termin: +Par +Elbasan

Meta: total 1000 / total_found 12516 / time 0.021 / keyword[0] par / docs[0] 529402 / hits[0] 984377 / keyword[1] elbasan / docs[1] 31305 / hits[1] 56737 /
Vrasjet në Shkodër/ Artan Hoxha nxjerr fotot e grupit kriminal që vepron në qytet
  • 2019-04-05

Vrasjet në Shkodër/ Artan Hoxha nxjerr fotot e grupit kriminal që vepron në qytet

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar në emisionin Opinion disa foto, ku duken një grup të rinjsh të armatosur rëndë dhe me maska. Sipas tij ata janë pjesë e një grupi kriminal që vepron në Shkodër, dhe policia ka informacion për aktivitetin e tyre. Hoxha sqaroi se këto foto i posedon edhe

Zbulohet vrasësi 18-vjeçar me pagesë, si dështoi plani për ekzekutimin në Lezhë më 30 mars (Emri+Foto)
  • 2019-04-02

Zbulohet vrasësi 18-vjeçar me pagesë, si dështoi plani për ekzekutimin në Lezhë më 30 mars (Emri+Foto)

Saimir Shpëtim Hima lindur në Gramsh dhe banues në lagjen “Shenkoll” në Elbasan është 18-vjeçari i cili u arrestua dy ditë më parë nga drejtoria e policisë në Lezhë i dyshuar si vrasës me pagesë. Sipas policisë së Lezhës, 18-vjeçari ishte porositur nga 43-vjeçari me

Zbardhen detaje nga vrasja në Shkodër, 21 plumba mbi vëllezërit Bilali, Astriti iu përgjigj me armë
  • 2019-04-02

Zbardhen detaje nga vrasja në Shkodër, 21 plumba mbi vëllezërit Bilali, Astriti iu përgjigj me armë

Vrasja e dy vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali në Shkodër vijon të mos ketë asnjë autor të arrestuar. Gjatë kësaj të hënë policia dhe prokuroria e Shkodrës kanë zhvilluar një analizë, ku kanë administruar një sërë provash materiale në vendngjarje dhe jo vetëm. Gjatë analiz

No Pic available
  • 2019-03-31

Vrasjet/ Elbasani në shtetrrethim, kontrolle në banesa, makina dhe biznese

Elbasani dhe Shkodra janë kthyer në Napoli dhe Palermo të vogla shqiptare, ku krimi ka zënë rrënjë dhe godet çuditërisht sa herë që kryeministri Edi Rama shprehet në Parlament se policia e ka situatën në kontroll dhe po bën punën e duhur. Pak ditë më parë në Elbasan u shënua nj

Nuk u plotësuan 90% e kërkesave, studentët: Gati për protesta të tjera!
  • 2019-03-28

Nuk u plotësuan 90% e kërkesave, studentët: Gati për protesta të tjera!

Këshillat studentorë të 7 universiteteve në të gjithë Shqipërinë paralajmërojnë protesta të tjera, nëse nuk do të plotësohen kërkesat e studentëve. Këshillat Studentorë të disa universiteteve në vend, me në krye Universitetin e Tiranës, por pa harruar atë Aleksandër Moisiu n

Vrasja e Ravik Gurrës, bojkot proceseve gjyqësore në disa qytete
  • 2019-03-27

Vrasja e Ravik Gurrës, bojkot proceseve gjyqësore në disa qytete

Dhoma e Avokatisë në Vlorë, Durrës, Berat dhe Lushnjë ka marrë vendimin për bojkot të proceseve gjyqësore, duke iu bashkuar kështu Dhomës së Avokatisë në Elbasan dhe Korçë. Pas vrasjes se avokatit në Elbasan Ravik Gurra, nga sot bojkoti i avokatëve do të vijojë për tre ditë me

Vrasja e avokatit të Shullazit/ Protestë në Elbasan, kolegët bojkotojnë gjyqet
  • 2019-03-25

Vrasja e avokatit të Shullazit/ Protestë në Elbasan, kolegët bojkotojnë gjyqet

Vrasja e Ravik Gurrës, avokatit të njohur që kishte mbrojtur në procese gjyqësore anëtarë të fisit Çapja nga Elbasani dhe Emiljano Shullazin, ka tronditur jo vetëm qytetin por edhe avokatët në mbarë vendin. Ekzekutimi i stilit mafioz ka bërë që Dhoma e Avokatisë së Shqipërisë të