Rezultate te kerkimit per termin: +Para +Asnjher

Total: 195
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.394Z

Vendimi për liçencat, studentët protestë para ministrisë së Arsimit

Nje grup studentesh, te sapodiplomuar ne mjekesi, stomatologji, infermieri e mami, kane protestuar perpara ministrise se Arsimit per procedurat e licensimit. Sipas tyre testimi qe ata duhet te kryejne eshte jo i drejte, nderkohe qe strukturat e shtetit nuk ju sigurojne nje vit praktike nje kusht ky

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.938Z

Kërkoi para? Maikon nuk është mercenar

Menaxheri “Maikon nuk sht nj mercenar. Ai pranoi vendimin e presidentit Morati, i cili ndrhyri duke ndrprer negociatat pr transferimin te Reali i Madridit”. N kt mnyr, menaxheri i mbrojtsit brazilian, Antonio Kaliendo, hodhi posht spekulimet rreth dshtimit t marrveshjes me Realin. &ldqu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.271Z

Besa Shkumbini, Teuta Vllaznia ndeshjet e Kupës së Shqipërisë

Besa – Shkumbini dhe Teuta – Vllaznia jan takimet e para gjysmfinale t Kups s Shqipris. Ky sht trofeu i dyt pr nga rndsia n vend dhe fituesi t cilit luan n Europa League. Nga kto skuadra vetm Shkumbini nuk e ka fituar asnjher Kupn e Shqipris. Finalja e 58-t e Kups do t luhet m 9 maj.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.369Z

Kupa Shqipërisë hidhet shorti për çerekfinalet

Besa – Shkumbini dhe Teuta – Vllaznia jan ndeshjet gjysmfinale t Kups s Shqipris. Shorti u hodh n nj ceremonie t veant q organizoi Federata Shqiptare e Futbollit. Trofeu i dyt pr nga rndsia n vend dhe fituesi, t cilit luan n Europa League do t zhvilloj sfidat e para m 24 mars dhe ato t k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.345Z

MASH-i vetmbrohet: Sulmet ndaj nesh shantazhe pr tendera

Ministria e Arsimit dhe Shkencs ka reaguar ndaj sulmeve t nj t prditshmeje n vend. MASH-i e ka justifikuar kt sulm me faktin se media n fjal ka krkuar t marr nj tender pa hyr n gar. N nj komunikat pr mediat, Ministria sqaroi se 95 pr qind e kompetencave pr tenderat u kan kaluar vendorve dhe ata bhen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.556Z

Ujkani, titullar në fitoren historike

NOVARA Samir Ujkani sht aktivizuar prgjat gjith 90-minutshit t lojs, n sfidn e javs s dyt t kampionatit, q Novara fitoi me rezultatin 2-0 prball Triestins. Ky ishte nj triumf historik pr klubin piemontez: tifozt kan pritur 33 vjet q t festonin marrjen e tri pikve t skuadrs n stadiumin “Silvio

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.208Z

Vokshi shpik, nuk i dhamë leje ndërtimi firmës së bashkëshortit të saj

Bashkia: Bashkia e Tirans deklaroi dje se firma e ndrtimit q deputetja demokrate Albana Vokshi pretendon se ka paguar ryshfet tek Edi Rama, nuk ka marr asnjher leje ndrtimi n kt bashki. Kjo u b dje publike nga zdhnsi i bashkis, Florion Serjani. “Zonja Vokshi, njsoj si t gjith pushtetart q aku

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama