Rezultate te kerkimit per termin: +Paraditen

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.157Z

F1 Fernando Alonso dominon paraditen

Fernando Alonso ka regjistruar kohën më të shpejtë në paraditen e sotme në pistën e Montmelo. Spanjolli i Ferrarit ka xhiruar me goma të buta, ashtu si pilotët e tjerë që zbritën në pistë. Piloti i Kokëkuqes ndaloi k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.680Z

Paraditen e te shtunes nis procesi per shperthimin e kompleksit Jon

Policia e Vlores njoftoi se paraditen e se shtunes, do te behet shperthimi i kompleksit “Jon”.  Nga mengjesi deri ne oren 15.00 do te bllokohet qarkullimi i automjeteve dhe i kembesoreve.  Policia udhezon per  kalimtaret dhe automjetet, qe levizja te kryhet nga pjesa e sip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.090Z

Situata e rrugëve paraditen e 4 janarit 2017

Situata e akseve nacionale paraditen e 4 janarit 2017.  Rekomandohen përdoruesit e rrugës të bëjnë kujdes sidomos në akset ku ka prani të borës ose ngricave, dhe të respektojnë sinjalistikën rrugore. Ministria e Transporteve informon se të gjithë kontraktorët janë në gadishmëri me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.289Z

Diell paraditen e së premtes, shira në të gjithë vendin pasdite

Paraditen e të premtes mund të shijojmë diellin pasi moti premton kthjellime dhe vranësira të shpeshta, por pasditja do të jetë me shira në të gjithë vendin, përjashtuar zonat jugperëndimore thotë Meteoalb. Dita e shtunë dhe e diela, mbeten me kthjellime e vranësira të shpeshta si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.217Z

Përmbytjet/ Situata paraditen e sotme: Në rrezik jugu i vendit nga lumi Vjosa

Reshjet e 24 orëve të fundit kanë shkaktuar probleme në disa qarqe. Por vëmendja është kthyer nga jugu i vendit. Sipas parashikimeve, për shkak të rritjes së prurjeve të lumit Vjosë priten të krijohen probleme përgjatë rrjedhës së tij deri në grykë-derdhjen në det. Zonat që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:52.780Z

Basha pranon ftesën e Metës, takohen paraditen e së dielës

Lulzim Basha i është përgjigjur pozitivisht ftesës së kreut të LSI-së, Ilir Meta, që e ftoi publikisht një ditë më parë në cilësinë e kryetarit të Kuvendit. Takimi Meta-Basha do të mbahet në orën 11:00 të së dielës në ambientet e Hotel Rogner. Burime nga Partia Demokratike ko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:47.619Z

Dy viktima paraditen e se dieles

Dy incidente në Korçë dhe Gjirokastër kanë çuar në vdekjen e dy personave gjatë paradites së të dielës. Në fshatin Miras ka humbur jetën një 14-vjeçar pasi zetori e ka zënë poshtë. Zetori doli ng

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama