Rezultate te kerkimit per termin: +Paraprakisht

Meta: total 1000 / total_found 13033 / time 0.006 / keyword[0] paraprakisht / docs[0] 13033 / hits[0] 13961 /
Brun me mjekër dhe me maskë, të dhëna të reja për grabitësin e vrarë
  • 2019-04-10

Brun me mjekër dhe me maskë, të dhëna të reja për grabitësin e vrarë

Grabitësi i vrarë ditën e sotme pas vjedhjes së miliona eurove në aeroportin e Rinasit, dyshohet të ketë pasur maskë silikoni në kokë, që dukej si tullac dhe në moshë të madhe, por paraprakisht thuhet se ai është rreth 30 vjeç dhe me flokë të zinj. Viktima dyshohet se është par

Tragjedi në Pukë/ Zjarri shkrumbon çiftin, shpëtojnë 4 fëmijët dhe gjyshërit
  • 2019-04-08

Tragjedi në Pukë/ Zjarri shkrumbon çiftin, shpëtojnë 4 fëmijët dhe gjyshërit

Java e dytë e prillit ka nisur me një tragjedi në Pukë, e cila mund të kishte pasoja edhe më të rënda. Një zjarr i rënë rreth orës 03:45 të mëngjesit në banesën e 40-vjeçarit, Petrit Ndoj ka bërë që ka lënë të vdekur atë dhe bashkëshorten e tij, Dava Ndoj, 35 vjeçe. Trupat

Si u zhdukën 100 pasaportat shqiptare në Greqi, diplomatët nën hetim
  • 2019-03-31

Si u zhdukën 100 pasaportat shqiptare në Greqi, diplomatët nën hetim

Prokuroria e Tiranës nisi hetimet për zhdukjen e 100 pasaportave shqiptare në Greqi, një ngjarje e cila solli shkarkimin e konsullit shqiptar në Janinë, Pervin Gjikuria. Hetimet janë regjistruar për dyshimet e shpërdorimit të detyrës, pasi prokurorët mendojnë paraprakisht se në shkelj

No Pic available
  • 2019-03-31

Vlorë/ Eksplozivi në mes të rrugës, policia: I aktivizuar dhe i lidhur me celular!

Ka zgjatur rreth dy orë paniku për banorët e lagjes 10 Korriku në Vlorë, aksi i Unazës përkrah Lungomares, ku rreth orës 19:10 policia u dislokua pas një telefonate të qytetarëve duke gjetur një sasi eksplozivi në mes të rrugës. Qytetarë pasi panë pakon në tokë lajmëruan forcat e

Masakër në Shkodër, vriten me armë dy persona në lagjen e Zooteknikës (EMRAT)
  • 2019-03-30

Masakër në Shkodër, vriten me armë dy persona në lagjen e Zooteknikës (EMRAT)

Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar paraditen e së shtunës në qytetin e Shkodrës. Paraprakisht raportohet se kemi të bëjmë me vrasje të ndodhur në lagjen e “Zooteknikës”, e njohur për disa krime të ndodhura si pasojë e konfliktit midis dy familjeve. Mësohet se kanë

Sportet më të mira për të luftuar celulitin (Foto)
  • 2019-03-30

Sportet më të mira për të luftuar celulitin (Foto)

Jo të gjitha aktivitetet fizike janë po aq të efektshme për të luftuar celulitin: le të shohim se cilat janë ato më të mirat Pranvera është sezoni i vitit kur lufta kundër mbështetësve të urryer të celulitit nuk bëhet çerekfilli, duke pasur parasysh testin e kostos fatale: tani e d

Rihetim për 21 Janarin,  Strasburgu zgjidh me marrëveshje padinë e familjarëve të viktimave
  • 2019-03-29

Rihetim për 21 Janarin, Strasburgu zgjidh me marrëveshje padinë e familjarëve të viktimave

Gjykata e Strasburgut shpalli vendimin, duke pranuar marrëveshjen mes 4 familjarëve të protestuesve të vrarë më 21 Janar dhe qeverisë shqiptare, e cila ka marrë përsipër që të rihapë hetimet. Paraprakisht ka marrë përsipër të thotë që hetimi dhe gjykimi në këtë çështje nuk