Rezultate te kerkimit per termin: +Parashikimet

Total: 5817
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.395Z

Parashikimet ishin të mëdha

Menaxheri i Liverpoolit, Rafael Benitez ka thënë se parashikimet për klubin këtë sezon ishin “shumë të mëdha” dhe se paraqitjet e tyre dëshpëruese ishin rezultat i problemeve të vazhdueshme me lëndime. Benitez ka theksuar se pas vitit të kaluar – kur Liverpool përfundoi i dyti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.826Z

Parashikimet, fiton Shqipëria

Në një nga sajtet më të mëdha sportive në botë Goal.com është hapur sondazhi për të bërë parashikimet për ndeshjen midis Sllovenisë dhe Shqipërisë. Fansat që kanë votuar aty mendojnë se kuqezinjtë e De Biazit do të dalin fitues. Madje shumë prej tyre guxojnë të japin edhe re

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.794Z

FMN ul parashikimet per rritjen ekonomike

FMN ul parashikimet per rritjen ekonomike E merkure 17 Prill 2013 0918 p styletext-align justify border 0px margin 10px 0px 0px padding 0px vertical-align baseline color 231f20 font-family Arial Verdana sans-serif font-size 12222222328186035px line-height 1798611068725586pxp FMN ul parashikimet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.488Z

BQE ul parashikimet për Eurozonën

Banka Qendrore Evropiane ka ulur parashikimet e saj për rritjen ekonomike në Eurozonë. BQE pret që ekonomia në zonën euro të tkurret për 0.6 për qind këtë vit, krahasuar me parashikimet e mëparshme për 0.5 për qind. Presidenti i BQE-së, Mario Draghi, ka thënë se Banka vazhdon të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.816Z

Shtëpia e Bardhë ul parashikimet ekonomike

Administrata e presidentit të Shteteve të Bashkuara, Barak Obama, ka zvogëluar parashikimet e saj për rritjen ekonomike të SHBA-së më 2012 dhe 2013. Në rishikimin gjysmëvjetor të buxhetit, Shtëpia e Bardhë ka thënë se pret rritje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:44.820Z

Shtepia e Bardhe ul parashikimet ekonomike

Administrata e presidentit të Shteteve të Bashkuara, Barak Obama, ka zvogëluar parashikimet e saj për rritjen ekonomike të SHBA-së më 2012 dhe 2013. Në rishikimin gjysmëvjetor të buxhetit, Shtëpia e Bardhë ka thënë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.674Z

BB shkurton parashikimet e rritjes globale

Selia e Bankes Boterore Banka Botërore parashikon një ngadalësim të ekonomisë globale, për shkak të recesionit në Evropë dhe rritjes së dobët në vendet në zhvillim. Në raportin vjetor të vitit 2012, banka thotë se: Evropa duket se ka hyrë në recesion, dhe se rritja në disa vende t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama