Rezultate te kerkimit per termin: +Parat

Total: 9433
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.869Z

Parat e pista dhe qeveria

Parat e pista dhe pastrimi i parave t zeza,jan pjes e krimit t organizuar, me t cilat njerzimi u prball n fillimet e rrugs s shekullit t 21. Pasqyra e parave t pista sht komjuterizimin, ndrsa babai i tyre sht globalizmi. Ky lloj kriminaliteti po krcnon seriozisht sistemin politik dhe ekonomik t t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.708Z

Dilema për paratë!

 Derisa procesi i kompensimit për ish të burgosurit politikë ka hyrë në fazën përfundimtare, mes atyre që kanë vuajtur dënimet e regjimit komunist është ngritur dilema nëse duhet marr ato para nga shteti apo jo. Edhe nëse i m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.846Z

A janë këto të parat portretet selfie në botë? (FOTO)

Që kur selfie u shpall fjala e vitit në Britani, ka pasur shumë lajme mbi këtë çështje. Por çfarë është selfie? Bëhet fjalë për një auto- portret, që realizohet duke përdorur kryesisht celularin ose një kamera, ndërkohë që pamja jote reflektohet në pasqyrë. Mediat thonë se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.203Z

Kur një lidhje, të parat e nisin femrat?

Studimi – Gjithnjë në pritje të qasjes nga meshkujt, femrat mund të jenë pasive në nisjen e një marrëdhënieje dashurie, për shkak të paragjykimeve shoqërore dhe mungesës së kontrollit. Por një kërkim i fundit, na dëshmon se sa e lehtë është të lihen pas “rregullat g

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.694Z

Vidal: Më mirë Juve, se paratë

Mesfushori i Juventusit, Arturo Vidal që gjatë gjithë verës u përfol se do të ik në ndonjë skuadër që atë do ta paguante shumë më shumë, ka folur rreth kësaj. Ai ka thënë se më mirë në Juventus se sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.261Z

FOTO/ Fotoshopi i dështuar i Aurelës, të parat vijnë të pasmet!

Mania e perfeksionit ka kapur shumë femra kudo në botë. Kush me fotoshop e kush me silikon e botox, është në garë drejt imazhit të rremë të perfeksionit. Nga kjo sëmundje është prekur edhe Aurela Hoxha, e njohur si modele dhe show-girl në televizione të ndryshme. Në një foto të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.605Z

“Paratë i dhashë me urdhër të Vastellit”

Natali Velijaj insiston se po të donte t’i merrte paratë për vete do të mund ta bënte këtë pa pasur pasoja. Ajo ka thënë se do të mundte që t’i transferonte në Gjermani ose ta shpallte firmën e saj të falimentuar dhe m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama