Rezultate te kerkimit per termin: +Pare

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.344Z

“Pare Pare” nga Capital T

Reperi i njohur kosovar Capital T nuk ka të ndalur, edhe pse nuk ka më shumë se një muaj që e lansoi këngën “Ske Dite” bashkë me Granit Derguti. Ai sot ka postuar një fotografi në Instagram ku e ka bërë të ditur që nes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.668Z

Hera e pare

Nje i semure, qe kishte hyre ne sallen e operacionit, shume i emocionuar e i frikesuar i drejtohet me gjysme zeri doktorit: -Kam shume frike doktor! Kjo eshte hera e pare per mua qe operohem dhe nuk di si do te me dale. -Mos u shqeteso fare vella – ia kthen doktori – se dhe per mua eshte hera e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.731Z

Reperët kosovarë sjellin Pare si Thaqi, pare si Rama

Dj Blunt dhe Real 1 kanë bërë të ditur se me 1 prill do të sjellin projektin e ri muzikor, të titulluar Pare si Thaqi, pare si Rama. Të dy po punojnë shumë që të sjellin këtë këngë, që duket interesante pasi ka përfshirë dy politikanët më në zë të Shqipërisë dhe Kosovës. Ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:18.078Z

“Pare pare”, prek milionëshin (Video)

Vetëm para pak dite reperi i njohur i skenës shqiptare, Capital T ka publikuar projektin e tij më të ri me titull “Pare pare”. Kjo këngë u pritë shumë mirë nga publiku e këtë e vërteton më së miri edhe numri i klikimev

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.579Z

Supermodelja e pare transeksuale

0 brbr SSSAbrASS brbrQuhet Lea T dhe eshte supermodelja e pare transeksuale e cila prej disa kohesh eshte muza e shtepise franceze te modes Givenchybrbr brbrModelja me origjine nga Brazili debutoi per here te pare ne fushaten VjeshteDimer 2014 te Givenchy dhe qe prej asaj kohe Lea T eshte shfaqur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.487Z

Lansohet videoklipi nga Capital T, “Pare Pare” (Video)

Reperi i njohur kosovar Trim Ademi i njohur si Capital T, pas shumë paralajmërimeve të këngës së re sjell video-klipin me titull “Pare Pare”, në kanalin Youtube, transmeton Indekonline. Skenat në këtë video-klip janë shumë t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.077Z

Barcelona finalistja e pare

brbrBarcelona eshte finalistja e pare e Kupes se Mbretit ne Spanje Pas goleades ne Kamp Nou katalanasit barazuan ne sfiden e kthimit 1-1 me Valencian Edhe pse takimi ne fakt ishte nje formalitet pas rezultatit 0-7 te ndeshjes se pare vendasit kerkuan te vendosnin krenarine e tyre ne fushe duke arri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama