Rezultate te kerkimit per termin: +Parfumi +Filmi

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.030Z

Gisele Bündchen si Marylin Monroe për Chanel N°5

Transmetuar më 15.10.2014 - 16:05 Një kthim pas në kohë i modës dhe një parfum historik që adhurohet thuajse nga të gjithë në të gjitha kohët. Quhet “The One that I Want” filmi i shkurtër publicitar i tÃ

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.826Z

Spektakël

Jennifer Aniston, tani edhe emër parfumiMendimin nëse u pëlqen aktorja Jenifer Aniston tashmë nuk mund ta jepni vetëm duke parë filmat e saj, por edhe duke ndjerë aromën. Aktorja e njohur e Hollivudit është duke menduar seriozisht të hyjë në botën e biznesit. Por edhe në këtë rast a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.443Z

Nje jete per filmin - Portreti i Bernd Eichinger

Bernd Eichinger ishte nje producent me mish e shpirt dhe shpesh cilesohej si i vetmi producent gjerman filmash i cili luante ne kampionatin e Hollivudit. Kjo eshte e vertete pasi askush ne Gjermani nuk ka prodhuar ne menyre te vazhdueshme si ai filma me buxhet te madh. Karriera e tij si producent e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.298Z

14 cmime ne mbremjen gala te cmimeve KULT 2011

Per te shtatin vit radhazi Akademia KULT organizon ndarjen e cmimeve ne te gjitha fushat e artit. 14 fitues dolen nga nominimet duke marre kupen e cmimit KULT 2011 ne 12 kategori te artit si dhe 2 cmime speciale per dy prurje te vecanta gjate vitit 2010. Tashme kthyer ne nje tradite per te kurorezua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:07.274Z

Tri 22-vjecaret e "Dhimbjes" Niada, Jonida dhe Eni

Jonida, Niada dhe Eni kanë thuajse të njëjtën moshë. Ato janë tre aktoret më të reja në serialin televiziv të së shtunës në TVSH, “Dhimbja e Dashurisë”. Në tre rrëfimet e tyre për SH2-shin, njohim tri vajza me karaktere të ndryshme, por edhe me të përbashkëta të sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.349Z

Shegushja dekonspiron në TV të ngrënit, sherr i madh me Oltën, debatet për më shumë rregull në çadër dhe dëshirat e mëdha

Kronika e grevës së urisë, vëzhguar sipas standardeve alla “Big Brother” (11)Sherr i madh ka nisur mes grave deputete greviste të PS-së. Strumbullari i këtij sherri janë Olta Xhaçka dhe Shegushe Ligori, të cilat nuk e fshehin armiqësinë për njëra-tjetrën. Ato vetë, ndërs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.166Z

Letrat gjermane nga Tomas Man tek Juli Zeh

Shkrimtarëve gjermanë ju pëlqen t`i përshkruajnë me shumë hollësi figurat e tyre, t`i përshkruajnë me saktësinë e një filmi, çfarë pamje kanë ata, si jetojnë, çfarë mendojnë dhe çfarë ju ndodh. Tregimtar i tillë është kryesisht, Tomas Mani (1875-1955) me romanin e tij të ja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama