Rezultate te kerkimit per termin: +Pargs

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] pargs / docs[0] 1 / hits[0] 1 /
No Pic available
  • 2010-04-24

Emri i paharruar i gjeneralit nga Çamëria

M 26 prill 1960, n moshn 38-vjeare, vdiq papritur n Shkodr gjeneral–major Hilmi Seiti. E mbaj mend mir at dit, ndonse isha n moshn 10–vjeare dhe i brisht. Njoftimi zyrtar, i botuar n shtypin e kohs m 27 prill 1960, me nj ftohtsi kronike, nnvizonte mes t tjerave vdekjen e papritur nga n