Rezultate te kerkimit per termin: +Parganas

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.314Z

Indi, 167 viktima nga alkooli toksik

Edhe 20 viktima të tjera i janë shtuar bilancit të të vdekurve për shkak të helmimit nga alkooli kontrabandë në Indi. Numri i të vdekurve në provincën Parganas, në jug të Indisë, ka arritur në 167. Alkooli kontrabandë që kanë konsumuar viktimat kishte në përbërje një substanc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.849Z

Indi, alkooli me substancë toksike, 102 të vdekur

KALKUTA - Rreth 102 persona kanë humbur jetën nga helmimi në lindje të Indisë pasi kishin konsumuar alkool të falsifikuar që përmbante një substancë shumë toksike, njoftuan sot autoritetet. "Bilanci arriti sot në 102 të vdekur'', dekla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.302Z

Alkooli vret 126 persona në Indi

Rezidentët e 12 fshatrave në distriktin Parganas ndjehen në sëmurë pasi kanë pirë alkool. “BBC”-ja raporton për katër persona të arrestuar.Rreth 100 persona të tjerë po trajtohet në Spital, çka rrit frikën se numri i viktimave mund të rritet. Shumë persona kanë vdekur në shtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:01.433Z

Nënë Tereza, shenjtorja që është edhe nëna ime

Është e pamundur për mua të harroj Nënë Terezën- së shpejti do të jetë Shën Tereza e Kalkutës. Ajo më dha një shans për ti shpëtuar varfërisë dhe të jetoj një jetë ndryshe në Angli. Televizioni prestigjioz amerikan CNN, transmeton kështu rrëfimin e një personi që arriti të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama