Rezultate te kerkimit per termin: +Paris

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:13.939Z

Paris Hilton show (FOTO)

Share Miami duket se është qendra e relaksimit dhe argëtimit për të gjithë VIP-at. Miliarderja Paris Hilton ka qenë pikërisht një prej tyre, e cila ka qenë e pranishme në një festë në plazh me DJ. 31-vjeçarja duket se është argëtuar në maksimum me pije dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:49.380Z

Paris Hilton, serish virgjereshe

Paris Hilton, e njohur per videot thuajse porno, si dhe per faktin se eshte trashegimtare e hoteleve Hilton, kerkon qe te jete serish nje virgjereshe. Sipas disa miqve te saj, mesohet se Paris kerkon qe te beje nje nderhyrje kirurgjikale ne nje klinike gjinekologjike te Beverly Hills, si

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.922Z

Paris në versionin Monroe

Bjonde si ajo, me një fustan të bardhë 915 dollarësh të krijuar nga Herve Leger, me buzëkuq të fortë. Ky është prezantimi i radhës që bën Paris Hilton në versionin Marilyn Monroe. Duke "kopjuar" look-un e bjondes më të famshme në histori, trashëgimtarja Hil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.395Z

Paris, hapet Shtëpia e Shqipërisë

Një grup intelektualësh shqiptarë që jetojnë prej dekadash në Francë, hapën për herë të parë në kryeqytetin francez, atë që është pagëzuar si Shtëpia e Shqipërisë. Në 24 Place Denfert Rochereau në Paris është hapur mbrëmjen e së premtes, datë 26 shtator në një ceremoni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.346Z

Disa dreka në Paris

Kryeministri, Sali Berisha, doli dje para gazetarëve për të kumtuar disa nga pikat e axhendës së tij disaditore në Paris, ku përfshihej një Samit, një projekt i ri i presidentit Sarkozy për vendet mesdhetare, si dhe festimet e 14 Qershorit. Për gati gjysmë ore shefi i qeverisë rreshtoi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:16.085Z

Paris Hilton në super formë (FOTO)

Paris Hilton është shfaqur në super formë, ndërsa ka qenë duke pushuar në Malibu. Hilton ka mahnitur me format e saj të trupit, pas ekspozimit me bikini. Ajo ka thënë se për të qenë ka në formë, përdor Pilates. 30-vjeçarja është shprehur se ndjehet në formë të shkëlqyer dhe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.403Z

Incidenti i Paris Hilton

brbrYjet e Hollywood-it njihen per incidentet e tyre te shumta E ralles vjen nga Paris Hilton Te brendshme roze te dala ne pah dhe nje fustan i shkurter i ngushte Paris Hilton teksa mberriti ne Londer me rastin e nje performance te saj si Dj teksa qendronte ne makine e ka ngritur njeren kembe me shu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama