Rezultate te kerkimit per termin: +Parisit +Tiran

Total: 408
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:20.520Z

Tiranë, zjarr në një pallat te “Komuna e Parisit”

TIRANË- Një zjarr për motive ende të pa njohura ka rënë në një pallat te “Komuna e Parisit” në kryeqytet. Policia dhe forcat zjarrfikëse janë nisur menjëherë në vendngjarje dhe po punojnë për izolimin dhe shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.277Z

Tiranë, tentativë vrasjeje te ‘Komuna e Parisit’

Tiranë - Plagosen rëndë Aleksandër Goçaj dhe Megi Jokiçi. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e njohur si Komuna e Parisit rreth orës 21.30. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Dy të plagosuri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.311Z

Tiranë, zjarri përfshin kodrat e Komunës së Parisit

TIRANË- Një zjarr ka përfshirë kodrat që rrethojne zonën e Komunës së Parisit në Tiranë. Flakët e zjarrit në orët e pasdites janë konstatuar nga banorët, të cilët kanë kërkuar ndihmën e zjarrfikë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.196Z

Tiranë, zjarr në një banesë tek “Komuna e Parisit”

Një banesë në zonën e “Komunës së Parisit” në Tiranë është përfshirë nga flakët mëngjesin e së hënës. Zjarrfikësit mbërritën menjëherë në vendngjarje dhe arritën të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.607Z

Mbyllet per nje jave Komuna e Parisit

Pas dëmtimeve të shumta në shtresën e asfaltit, bashkia e Tiranës ka nisur punimet për rikonstruksionin e rrugës në lagjen Komuna e Parisit. Për këtë arsye, trafiku në këtë rrugë do të bllokohet për rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:14.360Z

Homazhe për viktimat e Parisit, ceremoni në Presidencën shqiptare

Presidenti shqiptar, Bujar Nishani zhvilloi një ceremoni për nder të viktimave të Parisit gjatë pasdites së kësaj të diele në Presidencë, duke mbajtur edhe një minutë heshtje. Në këtë ceremoni u intonua edhe himni francez. Pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.071Z

Tiranë, zjarr në një banesë tek “Komuna e Parisit”, nuk ka të lënduar

TIRANE – Një banesë private është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur si “Komuna e Parisit” në kryeqytet, ku flakët kanë përfshirë një s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama