Rezultate te kerkimit per termin: +Parkut +Komb

Meta: total 1000 / total_found 1503 / time 0.005 / keyword[0] parkut / docs[0] 5630 / hits[0] 8999 / keyword[1] komb / docs[1] 155379 / hits[1] 300917 /
Nga deti te liqenet, plazhet më të bukura në Itali për 2019 (Foto)
  • 2019-03-29

Nga deti te liqenet, plazhet më të bukura në Itali për 2019 (Foto)

Liqene, limane dhe gropa të këndshme, nga Alpet deri në Jon: ja plazhet më të bukura Jo vetëm plazhet e krijuara nga ujërat smeraldë të Tirrenisë, Jonit dhe Adriatikut, por edhe plazhet e liqeneve të vogla, sepse bukuria në Itali është me të vërtetë kudo. Nga veriu në jug të gadis

Xhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Video)
  • 2019-03-11

Xhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Video)

Ngjyra fantastike, hapësira magjepsëse, katedrale shkëmbore të ngjyrave më të pazakonta: në mbarë botën midis shumë bukurive të fshehta. Disa janë të ndezura nga ngjyra të gjalla dhe piktoreske, të tjerët janë të zhytura në gjysmë-errësira që i bën ata edhe më të mistershme

Nagasaki, perla midis Lindjes dhe Perëndimit në Japoni (Foto)
  • 2019-02-27

Nagasaki, perla midis Lindjes dhe Perëndimit në Japoni (Foto)

Një qytet i këndshëm, i pasur dhe dinamik, i rrethuar nga parqe natyrore madhështore Edhe pse ikona historike e shkatërrimit të shkaktuar nga bombat atomike mbetet në imagjinatën kolektive, Nagasaki është sot një qytet i këndshëm dhe interesant, një perlë që ia vlen të zbulohet, gji

No Pic available
  • 2019-02-25

Klosi apel shkollave për Ditët e Pemëve, gjimnazi më i vjetër i Tiranës i përgjigjet me parcelën në Divjakë

Pikërisht në ditën kur ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi theksonte se zonat e mbrojtura duhet të jenë laboratorët natyrorë të shkollave dhe se në Ditët e Pemëve, gjimnazistët e Qemal Stafës, konkretizuan me veprime kuptimin dhe qëllimin e këtij mesazhi. 150 fidanë pish

No Pic available
  • 2019-02-02

Tirana mirëpret Vitin e Ri kinez, Veliaj: Kinezët do bëjnë stacionin e autobusëve

Tirana mirëpret për herë të parë Vitin e Ri kinez. Sheshi Skënderbej u pushtua mbrëmë nga dritat, personazhet karakteristike të kulturës e dhjetëra qytetarë kinezë që jetojnë dhe punojnë në Shqipëri, të cilët kishin dalë për të pritur Vitin e Ri, sipas traditës së tyre të

Xhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Foto)
  • 2019-01-24

Xhevahiret nën tokë, zbuloni 10 shpella të mrekullueshme (Foto)

Ngjyra fantastike, hapësira magjepsëse, katedrale shkëmbore të ngjyrave më të pazakonta: në mbarë botën midis shumë bukurive të fshehta Disa janë të ndezura nga ngjyra të gjalla dhe piktoreske, të tjerët janë të zhytura në gjysmë-errësira që i bën ata edhe më të mistershme d

Festat, Veliaj shpërndan dhurata për fëmijët me aftësi të kufizuara dhe romë
  • 2018-12-24

Festat, Veliaj shpërndan dhurata për fëmijët me aftësi të kufizuara dhe romë

Festat e fundvitit dhe atmosfera e gëzueshme që ato ofrojnë kanë trokitur edhe për fëmijët me aftësi të kufizuara të institutit “Ramazan Kabashi”, për fëmijët rom dhe ata që vijnë nga familjet në nevojë. Nën ritmet e muzikës, lojës së aktorëve të cirkut dhe humori

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama