Rezultate te kerkimit per termin: +Parlamenti +Evropianperjashton +Shqiperine

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.758Z

Parlamenti Evropianperjashton Shqiperine

TIRANE- Komiteti i Jashtem i Parlamentit Europian votoi ne Bruksel raportet per Bosnjen Turqine Malin e Zi dhe Serbine nderkohe qe Shqiperia eshte lene jashte vemendjes si pasoje e konflikteve qe vijojne pafundesisht ne vend. Nderkohe qe ne seancen plenare ketyre rezolutave do ti bashkangjiten dhe a

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama