Rezultate te kerkimit per termin: +Parlamenti +Livebr

Total: 3
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.698Z

Paloka Do votojme kunder ligjit te mbetjeve eshte i ardhur nga mafia

Transmetuar me 22092016 - 1813 Tirane 22 shtator 2016 NOAal - Kryetari i grupit parlamentar te PD Edi Paloka ka deklaruar voten kunder te demokrateve per ligjin e mbetjeve Nga foltorja e Kuvendit Paloka ka hedhur akuza ne drejtim te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.558Z

Shalsi Mos dilni nga rendi Paloka Sheshtim dot pasi kemi pare Shukriun

Transmetuar me 26052016 - 1116 Foto arkiv Tirane 26 maj 2016 NOAal- Seanca e sotme parlamentare ka nisur me nje propozim te deputetit socialist Eduard Shalsi i cili ka kerkuar qe gjate zhvillimit te saj te diskutohen ceshtje te rendit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:38.172Z

Dekriminalizimi PD Te vazhdojne negociatat PS Seanca te vijoje

Transmetuar me 03032016 - 1132 Foto arkiv Lajme te lidhuraParlamenti Live Tirane 3 mars 2016 NOAal- Seanca e sotme parlamentare nisi me diskutime per ligjin per dekriminalizimin pasi kreu i Kuvendit Ilir Meta informoi se grupi parlamen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.970Z

Reforma ne drejtesi ne qender te debatit ne Parlament

Transmetuar me 09072015 - 1106 PARLAMENTI LIVEbr br Pas afro nje muaji nderprerje ka rinisur punimet Parlamenti ne seance plenare Nenkryetari i grupit parlamentar te Partise Demokratike Eduard Halimi beri te ditur se dy dite me pare grupi i deput

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.437Z

VIDEO Meta Seanca smbyllet pa votuar reformen Basha te sqaroje pozicionin me SHBA

Transmetuar me 21072016 - 1131 Lajme te lidhuraParlamenti Live Tirane 21 korrik 2016 NOAal- Kryeparlamentari Ilir Meta shprehet i bindur se reforma ne drejtesi do te votohet diten e sotme dhe seanca parlamentare nuk do perfundoje pa m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.458Z

Incidenti me deputeten Deda Beqaj kerkon ndjese

Transmetuar me 05112015 - 1215 Foto arkiv Lajme te lidhuraParlamenti Live PUBLICITET Tirane 5 nentor 2015 NOAal-Byroja e Kuvendit me pese vota pro dhe dy kunder ka rrezuar kerkesen e opozites per te marre masa ndeshkimore ndaj M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.698Z

Rama Nuk hapemi ndaj importit te plehrave mafia riciklon predha jo mbetje

Transmetuar me 22092016 - 1729 Lajme te lidhuraParlamenti Live Tirane 22 shtator 2016 NOAal- Kryeministri Edi Rama thote se ka nje mafie te plehrave qe vepron pa kontroll qe kerkon territor ndersa akuzoi Partine Demokratike se kerkon

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama