Rezultate te kerkimit per termin: +Parlamentitbrbr

Total: 77
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.685Z

Opozita vijon protestat per doreheqjen e Metes

0 brbr brbrPartia Demokratike ka riperseritur thirrjen e saj ne adrese te kreut te kuvendit Ilir Meta qe te jape doreheqjen per tu vene perpara drejtesise pas akuzave te ngritura nga Tom Doshi se ka porositur vrasjen e dy deputeteve te parlamentitbrbr brbrNe nje dalje per mediat kreu i grupit kuven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.884Z

Basha Dekretet e rrezuara te Nishanit ne Kushtetuese

0 brbr brbrOpozita do ti ankimoje ne Gjykate Kushtetuese te gjitha dekretet e Presidentit Nishani qe u rr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.694Z

Protesta Berisha Ministra te lidhur me bandat

0 brbr brbrOpozita ka kerkuar serish doreheqjen e kryetarit te Kuvendit Ilir Meta me nje proteste te zhvilluar perpara parlamentitbrbr brbrProtestuesve iu bashkuan edhe deputetet e opozites te cilet i braktisen punimet e Kuvendit pas nje qendrimi te mbajtur ne seance ku u rikerkua largimi i kreut t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.519Z

Spanje Mbreti Felipe VI thirrje per dialog dhe unitet

0 brbr SSSAbrASS brbrMbreti i Spanjes Felipe i VI beri thirrje per unitet dhe dialog ne mesazhin drejtuar popullit ne prag te Krishtlindjes pasi zgjedhjet e pergjithshme nuk sollen nje rezultat te qarte politik Muajin tjeter ai do te bisedoje me udheheqesit e kater partive qe do te jene pjese e Par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:15.272Z

Greqi miratohet mes protestash buxheti 2015

0 brbr brbrParlamenti grek ka miratuar me nje shumice te cunguar buxhetin e ri per vitin 2015 I perpiluar ne perputhje me masat e forta te kursimit sipas direktivave nderkombetare Kryeministri Samaras tha se ky ishte buxheti me i balancuar ne dekada Votimi u shoqerua me protesta masive jashte parla

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.901Z

Barcelona dhe Espanyol mund te mos luajne ne La Liga

0 brbr brbrPresidenti i Liges Spanjolle te Futbollit Javier Tebas ka deklaruar se ne rast se Katalunja shpall pavaresine nga Spanja Barcelona dhe Espanyol nuk do te luajne ne La Ligabrbr brbrSipas Tebas kete e parashikon rrgullorja qe lejon vetem Andorren si vend tjeter te marre pjese ne aktivitete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.765Z

Sherr ne parlamentin turk plagosen 5 deputete

0 brbr brbrPese deputetet turq jane lenduar gjate nje perleshje ne nje seance me dyer te mbyllura ne parlamentin e venditbrbr brbrAta kane goditur njeri-tjetrin me karrige dhe me cekicin e drunjte e kembanen qe perdor kryeu i parlamentitbrbr brbrShkak i sherrit sherbeu nje projekt-ligj qe i jep pol

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama