Rezultate te kerkimit per termin: +Parma +ARoma

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] parma / docs[0] 1313 / hits[0] 2011 / keyword[1] aroma / docs[1] 762 / hits[1] 962 /
No Pic available
  • 2008-10-21

Parfumet, biznesi me aromë miliardash

Edhe pse përmban vetëm pak mililitra, çmimi është marramendës, sepse brenda tij gjenden 26 mijë petale trëndafili nga Taifi, që kushtojnë 27 mijë euro kilogrami dhe esenca e drurit të rrallë të hud-it. Ky është parfumi i krijuar me porosi dhe ekskluzivisht (15 litra në vit) për sov