Rezultate te kerkimit per termin: +Partia +Socialistebrbr

Total: 15
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.459Z

Partia Socialiste feston 25-vjetorin

brbrPartia Socialiste feston 25-vjetorin e themelimit te saj Themelues deputete veterane dhe krere te partive aleate iu bashkuan festes se socialisteve ne seline roze brbr brbrKreu i kesaj force politike Edi Rama ka ndare me te pranishmit pervojen e tij 10-vjecare ne drejtimin e Partise Socialisteb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.535Z

Veliaj Partia Socialiste i ka ndezur motoret per fitore ne zgjedhje

brbrKreu i Bashkise se Tiranes Erion Veliaj tha te marten ne mbremje se Partia Socialiste i ka ndezur motoret per fitore ne zgjedhje Dhe jo vetem qe do dalim forca e pare por kjo moto eshte forca jonebrbr brbrUne e kuptoj urine mediatike por ato reforma dhe ato ndryshime jane pergjigja me e mire per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.934Z

Zgjedhjet ne Kolonje me 20 nentor

brbrMe 20 nentor do te zhvillohen zgjedhjet e pjesshme lokale per kryetar te Bashkise Kolonje Presidenti i Republikes shpalli dekretin ne te cilin sanksionon kete date bazuar ne detyrimin kushtetues Zgjedhjet per kreun e bashkise kolonje zhvillohen pasi kryetari i kesaj njesie administrative Arben

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.514Z

Basha nuk mund ta beje Rrugen e Arberit

brbrPas perfundimit te mitingut te opozites ne Peshkopi ka reaguar Partia Socialiste Ne nje deklarate per mediat partia me e madhe e mazhorances thekson se ky takim elektoral i ndihmon dibranet te bejne dallimin mes nje force politike qe vetem shpif si PD dhe nje force politike si Partia Socialiste

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.458Z

PD KQZ emeroi militanitin e PS kryetar te KQZ ne Kurbin

0 brbr SSSAbrASS brbrNe Kurbin ku Partia Demokratike kerkoi futjen ne gare te Ilir Pjetres pas doreheqjes se Altin Bines procesi zgjedhor nisi me vonesebrbr brbrKjo per shkak te zevendesimit te komisionereve te djathe me perfaqesues nga shoqeria civile Partia Demokratike e konsideroi kete vendim te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.631Z

Basha mbledh aleatet per zgjedhjet

brbrKryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha ka mbledhur aletet e tij per te diskutuar mbi zgjedhjet vendore te 21 qershorit Ne perfundim te ketij takimi mesohet se eshte diskutuar per parimet dhe jo per emrat konkret Sikunder kishte paralajmeruar nje nga aleatet kryesor te demokrateve kreu i rep

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.040Z

Meta rizgjidhet kryetar i LSI

var fbShare url httpvizionplusalmeta-rizgjidhet-kryetar-i-lsisize smallbrbrIlir Meta do te vijoje te jete Kryetar i Levizjes Socialiste per Integrim Pas numerimit te votave te mbi 42 mije anetareve Meta mori mbeshtetjen e 76 te tyre Nderkohe qe rivalet e tij Perparim Spahiu dhe Shezai Rrokaj moren

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama