Rezultate te kerkimit per termin: +Partin +Socialiste

Total: 2364
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.065Z

Prifti akuza Partis Socialiste

Tiran (start)-Deputeti i Lvizjes Socialiste pr Integrim Dritan Prifti ka akuzuar kt t enjte, Partin Socialiste q synon pr t hequr nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve antarin e LSI-s. Prifti tha se ky sht nj fakt tepr i rnde dhe kompromentues pr PS-n, e cila duhet t ishte n krye t reforms zgjedhore n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.819Z

Ambasadori Arvizu në Partinë Socialiste, takon Mimi Kodhelin

TIRANË- Ambasadori i SHBA-ve Aleksandër Arvizu ka nisur sot një takim me funksionarë të Partisë Socialiste. Takimi nisi rreth orës 16:00 në selinë e Partisë Socialiste, ndërsa mësohet kreu i diplomacisë amerikane është takuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.105Z

Harasani thumbon menyren e te menduarit e punuarit ne Partine Socialiste

Ligjvënësi socialist, Andis Harasani, në një opinion të publikuar në median e shkruar, thumbon mënyrën e të menduarit dhe punuarit në Partinë Socialiste. Harasani kujton se kjo parti nuk shpenzoi asnjë pikë energjie për të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.959Z

Po Partia Socialiste ku eshte

ZAMIRA ÇAVO - Në 23 vjet të demokracisë në Shqipëri, Partia Socialiste ka qenë padyshim, një nga asetet më me vlerë që ka pasur politika jonë. Me njerëz idealistë, të majtë në thelbin e tyre ideologjik,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.106Z

Edi Rama zgjidhet zv/president i Internacionales Socialiste

Lideri i Partisë Socialiste Shqiptare, Edi Rama ka konfirmuar zgjedhjen e tij si zv/president i Internacionales Socialiste, transmeton shekulli. Në Twitter dhe Facebook për miqtë dhe adhuruesit e tij, Rama ka shkruar mesazhin e parë lajmërues: "Me krenari për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.634Z

Grisin teserën e Partisë Socialiste mbi 150 anëtarë të PS së Kukësit

08-06-2013 / Gazeta 55 Kanë qenë 30 vetë, nga strukturat e Partisë Socialiste dhe mbi 150 anëtarë nga Kukësi dhe zonat e tjera të Shqipërisë të cilët në mënyrë demonstrative kanë grisur teserat e Partisë Socia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.009Z

Lushnje takimi artificial i grave socialiste

Për Afërdita Dedejn, ishte dhënë urdhër të mos lejohej pjesëmarrja në takimin e Edi Ramës me gratë socialiste. Por kjo anëtare e Partisë Socialiste prej 20 vitesh, nuk i ka ndalur përpjekjet. Gruaja ka tentuar të hyjë në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama