Rezultate te kerkimit per termin: +Partin

Total: 6229
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:21.052Z

Fatmir Limaj formon partinë e re

(E plotësuar) Ashtu edhe siç paralajmëroi më herët Indeksonline, deputeti Fatmir Limaj, pranoi zyrtarisht largimin e tij nga Partia Demokratike e Kosovës, për të formuar kështu një parti të re së bashku me kryeparlamentarin jakup Krasniq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.217Z

Studenti i Tiranës, studim masteri për Partinë e Fortë!

Studenti i Universitetit Europian të Tiranës, Alket Braho, ka mbrojtur tezën e Masterit të Shkencave me një punim për Partinë e Fortë... Dy fushatat e fundit zgjedhore në Kosovë, krahas shumë ngjarjeve, si të veçantë pati edhe P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.149Z

Polemika në PDIU, Tahiri: Muhedini shiti partinë, Indrizi, jo kryetar legjitim

TIRANË- Vazhdojnë përplasjet brenda partisë së komunitetit Cam PDIU. Deputeti i kësaj force politike Dashamir Tahiri, në një intervistë për mediat akuzoi presidentin e nderit Tahir Muhedini se ka shitur partinë.Por kritikave të tij nuk i sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.705Z

Bogdani: Rama futi në koalicion partinë e Dritan Dajtit e Arben Frrokut

TIRANË- “Edi Rama nuk mund të flasë për krimin mbasi në prokurori të vendeve mike, por edhe atë shqiptare ekzistojnë kilometra biseda të tij që faktojnë lidhjen e tij me Aldo Baren, Hakmarrjen për Drejtësi, banda dhe kriminel&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.410Z

Partia e Ferid Aganit ndihmon partinë e Erdoganit gjatë fushatës zgjedhore

Nuk kanë qenë vetëm turqit në zgjedhjet parlamentare në Turqi. Në Stamboll kanë qëndruar gjatë fushatës elektorale edhe disa anëtarë të Partisë së Drejtësisë që udhëhiqet nga ministri Ferid Agani. Një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.857Z

Shembulli i Burim Ramadanit me partinë 'Pro-Ruse'

Sekretari i përgjithshëm i AAK-së, Burim Ramadani nëpërmjet një postimi në facebook ka komentuar fitoren e partisë pro ruse në shtetin e Letonisë. SSSAASSAdPlatformZone = {id: "549fcab82",format: "410x0"}; Megjithëse kjo parti (“Harmonia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.035Z

Kur Edi Rama dhe Spartak Ngjela krijonin partinë e tyre KIS

Nga koha kur Spartak Ngjela krijoi Partinë kristian-islamike në vitin 1991 së bashku me Edi Ramën që atëhere ishte pedagog i akademisë së lartë të arteve është ruajtur dhe kjo fotografi që sot po qarkullon kudo në rrjete sociale.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama