Rezultate te kerkimit per termin: +Partis +Socialiste +Pandeli

Total: 288
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.329Z

Pandeli Majko drejt OKB-se

Top-Channel ekskluzivisht ka mundër të mësojë nga burime diplomatike në Tiranë se deputeti i Partisë Socialiste Pandeli Majko, pritet të zgjidhet ndihmës sekretar i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuar për Europën dhe ish-vendet e B

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.555Z

Rama: Luftë në PS, pas largimit të Meksit, Seserit dhe Islamit, do largoj edhe Pandeli Majkon

23-12-2011 / Gazeta 55 UPDATE- Edi Rama e tha hapur sot në mbrëmje se Partinë Socialiste mund ta mbajë nënkontroll vetëm nëpërmjet gjuetisë së shtrigave. Jashtë çdo segmenti elokuence apo tendence moderuese, për termat me t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.050Z

Riorganizohet Partia Socialiste

Partia Socialiste ka nisur procesin e shpërndarjes së anëtarëve të Asamblesë dhe kryesisë në zona të ndryshme të vendit duke i dhënë udhë në këtë mënyrë procesit të riorganizmit të strukturave të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.965Z

Figurat e njohura te Partise Socialiste braktisen konferencen e gjenerates tjeter

Në media emërtohet si “garda e vjetër” e Partisë Socialiste. Kryesocialisti Rama e mbajti larg në formimin e qeverisë së re dhe ata duket se janë përgjigjur me të njëjtën monedhë.  Emrat e njohur mes socialistëve,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.854Z

Ruci zgjidhet drejtues i grupit te PS-se

Grupi parlamentar i Partise Socialiste ashtu sic ishte paralajmeruar ka zgjedhur si kryetar te saj Gramoz Rucin. (UPDATE) Votimi ku kane marre pjese 55 deputete eshte zhvilluar i fshehte me kuti ku zoti Ruci ka marre 100 perqind te votave. Ne mbledhjen e grupit parlamentar dhe ne votim ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.765Z

Kreu i PS-së Rama mbledh këshillin politik

Kreu i Partisë Socialiste Edi Rama ka mbledhur sot këshillin politik. Takimi është duke u zhvilluar në selinë e Partisë Socialiste ndërsa në të janë të pranishëm janë Rexhep Mejdani, Maqo Lakrori, Gramoz Ruçi, Bashkim Zen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.439Z

Majko: Shqipëria ka dështuarnë ndërtimin e shtetit ligjor

SHBA- Ish-kryeministri i Shqipërisë, Pandeli Majko,në një intervistë për "Zërin e Amerikës" tha se Shqipëria ka dështuar në ndërtimin e shtetit ligjor në vitet e tranzicionit.Duke iu referuar një raporti të organiza

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama