Rezultate te kerkimit per termin: +Partis +Socialiste +Fidel

Total: 91
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:19.733Z

Mandati i Fidel Yllit ne gjykimin e Keshillit te Rregullores

Këshilli i Rregullores, Mandateve dhe Imuniteteve shqyrtoi kërkesën e një grupi deputetësh të Partisë Demokratike për heqjen e mandatit deputetit të Partisë Socialiste, Fidel Ylli.  Në nisje të punimeve të të këtij k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:02.834Z

Fidel Ylli dhe Tom Doshi: Arsyet e daljeve tona publike me Metën

TIRANE - Dy deputetët socialistë, Fidel Ylli dhe Tom Doshi sqaruan dje, arsyet e daljeve të tyre publike në krah të kreut të LSI-së e njëherësh kryetar i Kuvendit, Ilir Meta. I pari që doli në krah të kreut të LSI-së, Meta, gjat&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:46.060Z

Pasuritë, ja “bosët” e Partisë Socialiste

Edhe këtë vit, në listën e deputetëve më të pasur rezultojnë deputetët e Partisë Socialiste. Sipas të dhënave, deputeti Sadri Abazi, ka shtuar pasurinë gjatë vitit të shkuar me 174 milionë lekë, teksa Fidel Ylli, ka shtuar 630 mijë euro.Ndryshe nga deputetët, kreu i PS-së, Edi Ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.342Z

Heqja e mandatit të Fidel Yllit, deputetët e PD çojnë kërkesën në Kuvend

27-01-2013 / Gazeta 55 Deputeti socialist ka shkelur nenin 70 të Kushtetutës, ortak në një radio ndërkohë që ishte deputetDeputetët e Partisë Demokratike kanë depozituar dje në Kuvend kërkesën për heqjen e mandatit të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.118Z

PD: Verifikim sajesave të Ramës & Co - Fidel Ylli ndërtoi pallat mbi fushën sportive

07-04-2013 / Gazeta 55 Katër gënjeshtrat e Edi Ramës, Erion Velisë e Fidel Yllit në ElbasanPartia Demokratike reagoi dje ndaj fjalimeve të mbajtura nga përfaqësuesit e PS në Elbasan, gjatë një takimi me simpatizantë atje. Në dekl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.877Z

Kuvend, Fidel Ylli këndon kinezçe, Tahiri ironizon

TIRANE- Deputeti socialist Fidel Ylli ka shkaktuar dje të qeshura në sallën e Kuvendit, kur gjatë fjalës së tij në 5 minuta ka nisur të këndojë një këngë në gjuhën kineze, për të ironizuar kreun e qeverisë, k&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:14.188Z

Biznesmeni Augusto Blacker Miller u rekomandua nga Bafjar Zeqo - banon te kullat e Fidel Yllit

13-01-2013 / Gazeta 55 Këshilltarja e kryeministrit Suzana GuxholliKëshilltarja për çështjet ekonomike e Kryeministrit Suzana Guxholli u përgjigjet akuzave të Partisë Socialiste, lidhur me “arrestimin” në Shqipëri të një

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama