Rezultate te kerkimit per termin: +Partise +Demokratike +Shqiptare

Total: 3096
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.876Z

Nga Meksi te Vejsiu rishfaqja e themeluesve te Partise Demokratike

Etapat Kush jane politikanet qe moren pjese ne tubimin e Presidences Takimi i dy diteve me pare ne Presidence ku rasti i nderimit te Pjeter Arbnorit me titullin e larte Nderi i Kombit mbodhi shume ish-krere te PD-se dhe figura te se djathtes ka sjelle ne arenen politike shqiptare nje ushqim te ri p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.898Z

Lista e anetareve te Keshillit Kombetar te Partise Demokratike

Transmetuar me 29092014 - 2050 Oriela Nebiaj PUBLICITET br Tirane 29 shtator 2014 NOAal - Partia Demokratike e ka cilesuar si sukses rrugetimin e ringritjes pas zgjedhjeve te 23 qershorit me Kuvendin Kombetar i cili ishte orga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:11.687Z

Drejtuesit e Partise Demokratike homazhe ne shtatoren e Azem Hajdarit

Drejtuesit e Partisë Demokratike zhvilluan mbrëmjen e sotme homazhe tek shtatorja e “Deshmorit te Demokracise”, Azem Hajdarit ne Qytetin e Studenteve. Fjalën e rastit pas ceremonialit e mbajti ish Kryeministri, Sali berisha, i cili nuk kurseu vlerësimt për kont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.511Z

Zgjedhjet brenda Partise Demokratike

Zgjedhjet brenda PD-se Partia Demokratike nisi sot zyrtarisht procesin e zgjedhjeve ne degen me te madhe te vendit ne Tirane Gjate nje mbledhje te zhvilluar ne mesdite kryetari i PD-se Lulzim Basha caktoi me shume se 60 koordinatore te cilet do te punojne ne Bashkine e Tiranes dhe ne zonat perreth A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.296Z

Kryeministri Fatos Nano ka marre sot nje leter pershendetese nga z. Arber Xhaferri Kryetar i Partise Demokratike Shqiptare te Maqedonise. Z. Xhaferri ka uruar Kryeministrin Nano dhe qeverine qe

Kryeministri Fatos Nano ka marre sot nje leter pershendetese nga z. Arber Xhaferri Kryetar i Partise Demokratike Shqiptare te Maqedonise. Z. Xhaferri ka uruar Kryeministrin Nano dhe qeverine qe ai drejton per hapjen zyrtare te negociatave, per nenshkrimin e Marreveshjes se Stabilizim –A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.288Z

Kryeministri dhe Kryetari i Partise Socialiste zoti Fatos Nano i ka derguar sot nje mesazh urimi Kryetarit te Partise Demokratike zotit Sali Berisha me rastin e 12 Vjetorit te krijimit te PD-se. Ne ke

Kryeministri dhe Kryetari i Partise Socialiste zoti Fatos Nano i ka derguar sot nje mesazh urimi Kryetarit te Partise Demokratike zotit Sali Berisha me rastin e 12 Vjetorit te krijimit te PD-se. Ne kete mesazh thuhet: "12 dhjetori, dita e themelimit të Partisë Demokratike të Shqipërisë, një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.146Z

Fjala e Kryeministrit Berisha ne Mbledhjen e Grupit Parlamentar te Partise Demokratike

Sot nen drejtimin e kryeministrit Berisha u zhvillua mbledhja e Grupit Parlamentar te Partise Demokratike. Me poshte vijon fjala e plote e kryeministrit Berisha Zonja dhe zoterinj deputete Se pari ju kerkoj ndjese per vonesen por po vij nga Shkodra. Se dyti ju pershendes perzemersisht dhe le te s

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama