Rezultate te kerkimit per termin: +Partise +Demokratike

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.390Z

Albana Mustafaraj emerohet zedhenese e Partise Demokratike

Nje nga gazetaret me te njohura ne vend Albana Mustafaraj eshte emeruar mesditen e djeshme si zedhenese e Partise Demokratike. Burimet kane bere te ditur se Mustafaraj e cila me pare ka qene zedhenesja e Ministrise se Arsimit e ka marre detyren paraditen e djeshme ne seline e Partise Demokratike. A

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.522Z

Librazhd vidhet zyra e Partise Demokratike

Foto arkiv Librazhd 10 mars 2014 NOAal- Zyra e Partise Demokratike ne qytetin e Librazhdit kane rene pre e vjedhjesbr br Burime zyrtare nga policia thane per Noaal se ne qytetin e Librazhdit gjate nates eshte vjedhur me thyerje nga persona te paidentifikuar zyra ne seline e Part

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.442Z

Mustafaj Mekanizmat brenda Partise Demokratike nuk funksionojne

Pak dite me pare PD mblodhi keshillin kombetar per te diskutuar pergatitjet per zgjedhje. Anetari i ketij keshilli Besnik Mustafaj paraqiti ne takim nje memorandum per reformimin dhe modernizimin e partise demokratike. Zoti Mustafaj i tha nje interviste Zerit te Amerikes. Zeri i Amerikes Zoti Mustaf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.744Z

Mbyllen votimet dhe Kuvendi Kombetar i Partise Demokratike

Transmetuar me 28092014 - 2115 Nga Kuvendi Kombetar i Partise Demokratike PUBLICITET Kuvendi Kombetar i Partise Demokratike ka mbyllur sot pasdite procesin e votimeve per 150 anetaret e rinj te Keshillit Kombetarbr br Ne funk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.606Z

Sot protesta e partise Demokratike

Ne oren 1400 ne sheshin Skenderbej pritet te nise protesta-marshim e opozites e cila do te shfrytezoje simboliken e rrezimit te monumentit te ish-diktatorit Enver Hoxha 23 vjet me pare Ora 1400 eshte zgjedhur si fillimi i protestes pasi ne 20 shkurtin e vitit 1991 ky ishte momenti kur shqiptaret rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:58.742Z

Ja te gjitha ndryshimet ne statutin e Partise Demokratike

Transmetuar me 28092014 - 1812 Eduard Halimi PUBLICITET Kuvendi Kombetar i Partise Demokratike i mbledhur dje dhe sot ne Tirane pas procesit intensiv te zgjedhjeve te reja ne parti ne nivel seksionesh grupseksionesh dhe degesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.498Z

Sot festohet 21 vjetori i themelimit te partise Demokratike Shqipetare

21 vjet me pare u themelua Partia Demokratike e Shqiperise subjekti i pare politik opozitar ne nje kohe qe vendi drejtohej nga komunistet. Vetem 4 dite pas nisjes se Levizjes Studentore me 8 dhjetor intelektualet studentet punetoret vendosen mbledhjen e firmave qe me pas u depozituan ne Ministrine

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama