Rezultate te kerkimit per termin: +Partise +Socialistebrbr

Total: 43
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.459Z

Partia Socialiste feston 25-vjetorin

brbrPartia Socialiste feston 25-vjetorin e themelimit te saj Themelues deputete veterane dhe krere te partive aleate iu bashkuan festes se socialisteve ne seline roze brbr brbrKreu i kesaj force politike Edi Rama ka ndare me te pranishmit pervojen e tij 10-vjecare ne drejtimin e Partise Socialisteb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.154Z

Baftjar Zeqo nuk do te rikandidoje per tjeter mandat ne Fier

0 brbr brbrbrbr brbrPas Artan Shkembit edhe Baftjar Zeqo ka vendosur ti hape rruge kandidimit te nje emri te ri per Bashkine e Fieritbrbr brbrI pyetur per mundesine e rikandidimit per nje mandat te katert Zeqo tha se projektet e tij per bashkine e Fierit mbyllen ne qershorbrbr brbrNga deklarata kup

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.503Z

Hafizi Bojkotoni referendumin

brbrNje dite para referendumit te Partise Socialiste deputetja e kesaj force politike Mimoza Hafizi kerkon nga anetaresia te mos behen pjese e ketij procesi Per mediat ajo tha se vota e 9 prillit nuk ka te beje me permiresimin e jetes se socialisteve por me interesat e kryetarit te partise Edi Rama

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.401Z

Blushi dorezon ne PS dosjen me shkeljet e statutit

0 brbr SSSAbrASS brbrTe gjitha shkeljet qe i jane bere statutit te Partise Socialiste Ben Blushi i ka renditur ne nje dokument te cilin ia ka paraqitur Grupit Parlamentar ne mbledhjen e mesdites se te henesbrbr SSSAbrASS brbrMes shkeljeve Blushi nenvizon edhe pamundesine  e fuqise  prapavepr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.532Z

Rama mbledh ministrat dhe deputetet ne Durres

0 brbr brbrKryeministri Rama ka mbledhur ne nje takim informal ministrat dhe deputetet e Partise Socialis

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:28.881Z

Dade e Hafizi leter Rucit

0 brbr SSSAbrASS brbrDy deputetet socialiste Arta Dade dhe Mimoza Hafizi te cilat mbeshteten publikisht qendrimet e Ben Blushit per respektimin e statutit dhe mbajtjen e zgjedhjeve per kryetar te Partise Socialiste i jane drejtuar me nje leter kryetarit te Asamblese se Partise Socialiste Gramoz Ru

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.458Z

PD KQZ emeroi militanitin e PS kryetar te KQZ ne Kurbin

0 brbr SSSAbrASS brbrNe Kurbin ku Partia Demokratike kerkoi futjen ne gare te Ilir Pjetres pas doreheqjes se Altin Bines procesi zgjedhor nisi me vonesebrbr brbrKjo per shkak te zevendesimit te komisionereve te djathe me perfaqesues nga shoqeria civile Partia Demokratike e konsideroi kete vendim te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama