Rezultate te kerkimit per termin: +Partizanit

Meta: total 1000 / total_found 5447 / time 0.002 / keyword[0] partizanit / docs[0] 5447 / hits[0] 9770 /
Laçi me 5 yje ndaj Teutës, Kastrioti mposht Kukësin me përmbysje
  • 2019-04-06

Laçi me 5 yje ndaj Teutës, Kastrioti mposht Kukësin me përmbysje

Tri ditë më parë i shkoi shumë pranë përmbysjes së madhe ndaj Tiranës në Kupën e Shqipërisë, por për një gol nuk ia doli të vijojë më tej, ndërsa sot Laçi konfirmoi se është rikthyer në formën e vet më të mirë. Kurbinasit mposhtën me rezultatin e thellë 5-0 Teutën, në

Gega: Smendojmë më për Kupën, kemi edhe 9 finale
  • 2019-04-05

Gega: Smendojmë më për Kupën, kemi edhe 9 finale

Trajneri i Partizanit, Skënder Gega, hedh pas krahëve eliminimin nga Kupa dhe fokusohet te ndeshjet e kampionatit. Sipas tij, të kuqtë janë më pranë ëndrrës, por duhet ti konsiderojnë sfidat e mbetura si 9 finale. Lodhja dhe mungesat: Përveç lodhjes fizike kemi pasur edhe mungesa të r

Asani zhvlerëson perlën e Reginaldos, Partizani fiton edhe me barazim
  • 2019-03-30

Asani zhvlerëson perlën e Reginaldos, Partizani fiton edhe me barazim

Kategoria Superiore është rikthyer sot me takimin e parë të javës së 26, që ishte njëkohësisht edhe kryendeshja e javës, përballja mes Kukësit të vendit të dytë dhe Partizanit kryesues. Në stadiumin Loro Boriçi të Shkodrës, ishin tifozët e kuq ata që dominonin në numër dhe n

Shkodër/ Braçe: U tmerrova nga kazanët e plehrave, mi bëni të fala Voltanës!
  • 2019-03-30

Shkodër/ Braçe: U tmerrova nga kazanët e plehrave, mi bëni të fala Voltanës!

Zv/kryeministri Erion Braçe, i njohur si fans i zjarrtë i Partizanit ka qenë mbrëmjen e djeshme prezent në tribunën VIP të Loro Boriçit për të ndjekur nga afër sfidën e Demave të Kuq me Kukësin. Të kuqtë barazuan 1-1 ndaj verilindorëve, duke hedhur një hap të sigurt drejt titullit

Ramadani sluan me Turqinë, Sadiku titullar në majën e sulmit!
  • 2019-03-22

Ramadani sluan me Turqinë, Sadiku titullar në majën e sulmit!

Ylber Ramadani do të jetë mungesa e radhës për Shqipërinë në dy sfidat ndaj Turqisë dhe Andorrës. I afruar në skuadër pas dëmtimeve të Andi Lilës dhe Egzon Binakut, mesfushori i Velje në kampionatin danez ka pësuar një lëndim që në seancën e së martës kur u bashkua me kuqezinj

No Pic available
  • 2019-03-22

FOTOLAJM/ Qose dhe Trashi sefte me Kombëtaren, ja numrat në fanelë

Dy lojtarë do të ketë Kristian Panuçi sot në dispozicion, që e bëjnë sefte me kombëtaren e Shqipërisë. Ata janë Lorenc Trashi dhe Kristi Qose, njëri mbrojtës krahu dhe tjetri mesfushor shkatërrues që me shumë gjasë do të jenë alternativa stoli për legjionarët kuqezi. Të gjith

Partizanit i shket këmba në Kupë, Luftëtari pranë kualifikimit
  • 2019-03-12

Partizanit i shket këmba në Kupë, Luftëtari pranë kualifikimit

Çfarë gafe e Partizanit në sfidën e parë çerekfinale të Kupës së Shqipërisë. Të kuqtë e Skënder Gegës bënë harakiri përballë Luftëtarit, duke u mposhtur me përmbysje 1-2, rezultat që i mban ata me një këmbë jashtë kompeticionit. Një shkarje këmbe që mund të ndikojë dre