Rezultate te kerkimit per termin: +Partneri

Meta: total 1000 / total_found 4177 / time 0.017 / keyword[0] partneri / docs[0] 4177 / hits[0] 5089 /
A do t aneksoj Netanjahu edhe Bregun Perndimor t Jordanit?
  • 2019-04-08

A do t aneksoj Netanjahu edhe Bregun Perndimor t Jordanit?

Do t ushtroj “sovranitetin” izraelit n Bregun Perndimor t Jordanit duke mos br asnj dallim mes t gjith bllokut t vendbanimeve dhe atyre q jane t izoluara, tha kryeministri i Izraelit Benjamin Netanjahu n nj intervist televizive. Ai theksoi, se ka arritur q presidenti i SHBA-s, Donald Tru

No Pic available
  • 2019-04-02

Jemi të dashuruar: çfarë ndodh në trup dhe në mendje?

Flutura në stomak, humor të mire dhe zemra që rreh fort: dashuria është një stuhi e vërtetë kimike. Ne të gjithë e dimë ndjesinë: ndihemi euforik, gjithmonë me frymëmarrje të shpeshtë, një rrahje zemre dhe ndjenja e të pasurit flutura në stomakun tonë. Dashuria është një stuhi

No Pic available
  • 2019-03-29

Veliaj zbulon marrëdhënien me kryeministrin: Unë dhe Rama si mishi me thoin, flasim 20 herë në ditë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i ftuar në emisionin Opinion është shprehur se marrëdhëniet e tij me kryeministrin Edi Rama janë shumë të mira. Veliaj theksoi se Edi Rama është një nga njerëzit që e ka mbështetur në punën e tij në krye të Bashkisë së Tiranës. Ë

Zbardhen tabulatet/ Pas shpërthimit të Gërdecit, në telefon merrnin Shkëlzen Berishën
  • 2019-03-16

Zbardhen tabulatet/ Pas shpërthimit të Gërdecit, në telefon merrnin Shkëlzen Berishën

Për të kuptuar se si lidhen personazhet e Gërdecit me njëri tjetrin, kam bërë një ushtrim të thjeshtë. Kam marrë tabulatet e Fatmir Mediut dhe Mihal Delijorgjit për të kuptuar me kë kanë komunikuar ata në momentin e shpërthimit dhe dy orë më pas. Është pak a  shumë ai alarmi i

Horoskopi i seksit, çfarë parashikojnë yjet nën çarçafë!
  • 2019-03-05

Horoskopi i seksit, çfarë parashikojnë yjet nën çarçafë!

Dashuria dhe erosi… siç komandon zodiaku, shenjë për shenjë Me Venusin në Ujor për shumicën e muajit mars, erosi është i ngjyrosur me të gjitha ngjyrat e ylberit dhe dëshira për shkelje të të gjithë zodiakut rritet pa masë. Marsi në Dem nuk është i kënaqur me mendimet apo d

Horoskopi, çfarë ndodh nëse partneri/ja iu braktis!
  • 2019-02-25

Horoskopi, çfarë ndodh nëse partneri/ja iu braktis!

Të gjithëve, ose thuajse, në jetë na qëllon të na lërë partneri/ja. Por, jo të gjithë reagojnë në të njëjtën mënyrë. Ka nga ata që dëshpërohen dhe nuk gjejnë qetësi, nga ata që kanë nevojë për kohë për ta rimarrë veten dhe nga ata që praktikojnë teorinë gozhda del me

Dembele: Messi e bën futbollin më të lehtë, është partner i përsosur në lojë
  • 2019-02-18

Dembele: Messi e bën futbollin më të lehtë, është partner i përsosur në lojë

Ousmane Dembele thotë se Lionel Messi është partneri i përsosur i skuadrës. Argjentinasi dhe francezi kanë një lidhje të fortë dhe të suksesshme në skuadrën e Barcelonës. Në sezonin e kaluar ata shënuar 43 gola në të gjitha ndeshjet që luajtën bashkë. Dyshja e futbollistëve ka m