Rezultate te kerkimit per termin: +Pas +Beqirit

Meta: total 495 / total_found 495 / time 0.005 / keyword[0] pas / docs[0] 627124 / hits[0] 1216000 / keyword[1] beqirit / docs[1] 711 / hits[1] 977 /
No Pic available
  • 2016-10-03

Roshniku, fshati që prodhon raki si në kohën e Enverit

Nga Xhensila Demollaj Në Roshnik, tradita është emri i këtij vendi. Banorët kanë bërë përpjekje të shumta për të krijuar identitetin e zonës së tyre. Thuhet se fshati është ndërtuar në pjesën që ndodhet poshtë kodrës, e cila sot mban emrin Roshnik i vjetër. Është quajtur fsh

Izet Haxhia: Si e nxorri Berisha në pritën e Haklajve, Azem Hajdarin
  • 2016-08-16

Izet Haxhia: Si e nxorri Berisha në pritën e Haklajve, Azem Hajdarin

Nga Izet Haxhia Të merremi pak me atë cfare ndodhi në naten e 11 dhe 12 shtatorit. Pas nje takimi që bera me Fatmirin, ku ishte edhe Halili, Jaho, Elez Haklaj dhe dy persona të tjere tek nje hotel në Linze, pa mbaruar kafen akoma, pas nje telefonate qe i vjen Halilit, Fatmiri thote se duhet

No Pic available
  • 2016-08-16

Haxhia: Si e nxorri Berisha në pritë Azem Hajdarin!

Nga Izet Haxhia Të merremi pak me até cfare ndodhi në naten e 11 dhe 12 shtatorit. Pas nje takimi që bera me Fatmirin ku ishte edhe Halili, Jaho, Elez Haklaj dhe dy persona të tjere tek nje hotel në Linze, pa mbaruar kafen akoma pas nje telefonate qe i vjen Halilit, Fatmiri thote se duhet të

Izet Haxhia: Vrasja e dy punonjësve të OSBE në Tropojë dhe roli i Fatos Klosit në konfliktin e përgjakshëm me Haklajt
  • 2016-08-13

Izet Haxhia: Vrasja e dy punonjësve të OSBE në Tropojë dhe roli i Fatos Klosit në konfliktin e përgjakshëm me Haklajt

Ish-badigardi i Sali Berishës, Izet Haxhia, ka vijuar replikat me avokatin Idajet Beqiri. Ai i rikthehet së kaluarës dhe i kujton Beqirit disa episode, në të cilat është përfshirë ky i fundit dhe Fatos Klos. Më poshtë postimi i plotë i Izet Haxhisë: Do të bej edhe disa pyetje sot av

No Pic available
  • 2016-08-13

Haxhia: Antenat për hasmat e Haklajve nga SHIK dhe letra për Idajetin

Nga Izet Haxhia Do të bej edhe disa pyetje sot avokat beqirit por të lutem mos u nevrikos se eshte edhe vape e kushedi të ze hipertensioni e na ndodh ndonje gjeme. Ne reagimin tuaj prej nje intelektuali e koke te madhe që je, permend vazhdimisht që më paske lene zotin .per cilin zot e ke fjal

Izet Haxhia reagon ndaj Beqirit: Ti, Klosi dhe Berisha i kthyet zyrat e shtetit në bordello. Të kapën me gruan e shokut në Krujë
  • 2016-08-12

Izet Haxhia reagon ndaj Beqirit: Ti, Klosi dhe Berisha i kthyet zyrat e shtetit në bordello. Të kapën me gruan e shokut në Krujë

Nga Izet Haxhia Kur nisa debatin tim, në lidhje me librin e De Villers, nje person i mencur më shkruajti keto fjale: Ke futur nje hekur të nxehte në nje fole gjarperinjesh të sigurimit të shtetit dhe të lidhur me sherbime sekrete të huaja, dhe i ke goditur e nxjerrur të fshehta qe mendon

Idajet Beqiri i përgjigjet Izet Haxhisë dhe një komunikim privat mes tyre
  • 2016-08-12

Idajet Beqiri i përgjigjet Izet Haxhisë dhe një komunikim privat mes tyre

Debati mes Idajet Beqirit dhe Izet Haxhisë mbërrin në pika kulminante. Pas përgjigjeve publike ndaj njëri-tjetrit, dy protagonistët kanë zhvilluar një komunikim privat mes tyre për të sqaruar ngjarjet që kanë debatuar. Beqiri thotë se akuzat ndaj Izet Haxhisë janë më shumë se sa