Rezultate te kerkimit per termin: +Pas +Shukriut

Total: 66
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.174Z

Anika Dokle: Refleksion pas Shukriut

Nga Anika Dokle E neveritur e gjithe shoqeria nga nje skandal qe nuk ishte as i denje per nje skandal seksual. smile emoticon Te pezmatuar femijet tane per modelin e punesimit dhe te konkurrences ne kete vend. E shokuar familja e Shukriut. Tallese deri ne dhimbje hapesira virtuale, qe ngriti ne kul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.389Z

Nuk ka faj gruaja e Shukriut

Nga Dritan Hila Kur Ylli Rakipi na ftoi në emisionin e tij Të paekspozuarit, nuk tha paraprakisht se për çfarë video bëhej fjalë. Pas transmetimit, në debatin që e shoqëroi emisionin, një nga pjesëmarrëset, Iris Luarasi, u shpreh se duhet të solidarizoheshim me familjen veçanërish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.229Z

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë për vota dhe nga njerëzit e Shukriut në Dibër, prandaj humbi

Ministri i Energjetikës dhe Industrisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.228Z

Gjiknuri: PD kërkoi ndihmë nga njerëzit e Shukriut në Dibër

Ministri i Ekonomisë, Damian Gjiknuri sqaroi nga salla e Kuvendit se pse humbi Partia Demokratike zgjedhjet në Dibër. Koordinatori i Partisë Socialiste për qytetin verilindor, Gjiknuri akuzoi opozitën se bashkëpunoi madje edhe me njerëz të ish-kryebashkiakut Shukri Xhelili, i shkarkuar nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.500Z

PD: Edi Rama del në mbrojtje të Shukriut

Partia Demokratike ka reaguar pas deklaratës së selisë rozë e cila ka kundërshtuar dekretin e Presidentit për datën e mbajtjes së zgjedhjeve për kryebashkiakun e Dibrës. Duke sulmuar Presidentin e Republikës, për shpalljen e dekretit të zgjedhjeve në Dibër, Edi Rama u rreshtua në kra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.175Z

Hoxha-Metës: Poturret e grisura të Shukriut dhe poturret e arta të Eskobarit

Nuk ja ka përmendur asnjëherë emrin por është mëse e qartë që gazetari Artan Hoxha i drejtohet direkt kryetarit të Kuvendit Ilir Meta, duke aluduar se ai qëndron pas Eskobarit të Ballkanit. Hoxha përmend termin "floriri" ose të "arta", duke evokuar një akuzë të bërë nga Berisha p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:14.228Z

Balla: Nga brekët e Shukriut, PD donte të kalonte në pushtet

Dibra zhvendoset në Kuvend. Akuza dhe kundërakuza për fitoren e kandidatit socialist Muharrem Ramës si kryetar i bashkisë së Dibrës në zgjedhjet e 11 shtatorit. PD mbron tezën se vota u vodh dhe u ble me kanabis dhe presionin e qeverisë nga maxhoranca. PS mbron tezën se kandidati i tyre M

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama