Rezultate te kerkimit per termin: +Pas

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:08.868Z

Pas loje

28/04/10 02:05 Pas një kohe të gjatë loje duke improvizuar chat-in në shoqërinë e sotme, Miri, Mandi dhe Erioni dalin jashtë dhe bisedojnë me njëri-tjetrin për futbollin. Ata flasin për skuadrat e preferuara dhe për futbollistet me te shquar në botë. E ndërsa ata flasin në dho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:56.471Z

Pas dreke

19/02/10 18:20 Pasi mbarojnë së ngrëni drekën, banorët dalin jashtë dhe vazhdojnë diskutimet e tyre. Pasi kanë folur gjatë për shqiptarët, rracizmin e të huajve ndaj tyre, për sistemet e qeverisjes etj, tashmë ata flasin më me qetësi. Kështu Jetmiri bën një bisedë të shku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.420Z

Pas provës

12/02/10 21:56 Pasi kanë marrë listat me titujt e filmave banorët kanë filluar provën e javës. Ata janë ndarë sipas grupeve dhe kush në dhomë e kush në kuzhinë, fillojnë në ndërtimin e historisë e cila do të përmbajë në tekst sa më shumë tituj filmash shqiptarë. Cdo tre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.737Z

Pas thyerjes

Nga Magdalena Ramohito   Njeriu moral nuk ekziston më afër botës së kuptueshme sesa botës fizike, sepse bota e kuptueshme nuk ekziston. Është e qartë se në jetë sa më i mirëkuptueshëm të jesh, aq më shumë dyshime do të krijosh në mjedisin fizik ku jeton, apo tek ai ku prete

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.630Z

Pas ushqimit

09/02/10 16:26 Pasi mbarojne se ngreni banoret cohen nga tavolina. Seldi, Domenika dhe Kika dalin ne ballkon dhe pine cigare. Pas tyre edhe te tjeret dalin nje e nga nje ne ballkon. Bertina merret me ngritjen e tavolines dhe me pas shkon edhe ajo ne oborr. Ajo eshte ulur me Pamelen ne nje ken

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.561Z

Pas festes

08/02/10 23:35 Pasi hane, kendojne dhe kercejne banoret perfundojne festen e ditelindjes se Pameles. Ata cohen nga tavolina, shkojne te lajne duart duke u munduar te kursejne ujin dhe me pas shkojne te ulen te kolltuket. Ashtu sic bejne cdo nate banoret mblidhen te kolltuket dhe fillojne te b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.162Z

E fiksuar pas shopping ,divorcohen pas padisë së burrit

Fiksimi ndaj blerjeve në butike i ka kushtuar një gruaje martesën. Kjo i ka ndodhur një çifti në Romë, në rastin e të cilit gjykata vendosi në favor të burrit, i cili kishte akuzuar gruan e tij për blerje të tepruara. Gruaja kishte thënë se në tre vjet kishte dhënë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama