Rezultate te kerkimit per termin: +Pasaj

Meta: total 10 / total_found 10 / time 0.000 / keyword[0] pasaj / docs[0] 10 / hits[0] 11 /
No Pic available
  • 2017-05-19

Vasili: Rrufetë e ndërsjellta dogjën paratë e shqiptarëve

Kryetari i LSI, Petrit Vasili tha se ajo që ka ndodhur kohët e fundit ka qenë një krizë artificiale. Në një takim me të rinjtë, Vasili u shpreh se ato që u dukën si rrufe ishin fishekzjarre që dogji para të ekonisë shqiptare. Vasili: Ato që ndodhën javët dhe muajt e fundit ishin rru

No Pic available
  • 2016-02-10

Ironia e Jul Dedës për kryetaren e FRESSH-it

Fjalimi i kryetares së FRESSH disa ditë më parë vijon të jetë në qendër të vëmendjes në rrjetet sociale. Aktori i humorit Julian Deda ka bërë një koment në rrjetin social Facebook ku nuk i ka kursyer ironinë në adresë të kryetares së FRESSH. Nuk e kuptoj pse i jeni vërsulur të

Beqaj i drejtohet deputetes PD kafshë, Deda: Kërko falje, ndërpritet seanca
  • 2015-11-05

Beqaj i drejtohet deputetes PD kafshë, Deda: Kërko falje, ndërpritet seanca

Një debat mes deputetëve të opozitës dhe ministrit të Shëndetësisë për rastin e fëmijës Kristi Maze i cili vuan një problem në mëlçi është acaruar duke çuar deri në përdorimin e ofendimeve personale. Deputetja e PD-së Albina Deda i kërkoi të ndihmohet djaloshin 10 vjeçar me l

Iu drejtua deputetes PD Albina Deda me kafshë, Beqaj kërkon ndjesë
  • 2015-11-05

Iu drejtua deputetes PD Albina Deda me kafshë, Beqaj kërkon ndjesë

Një debat mes deputetëve të opozitës dhe ministrit të Shëndetësisë për rastin e fëmijës Kristi Maze i cili vuan një problem në mëlçi është acaruar duke çuar deri në përdorimin e ofendimeve personale. Deputetja e PD-së Albina Deda i kërkoi të ndihmohet djaloshin 10 vjeçar me l

Kutia e Pandorës në Pallatin e Drejtësisë
  • 2014-04-12

Kutia e Pandorës në Pallatin e Drejtësisë

Nga Mero Baze   Kryetari i Gjykatës së Apelit në Tiranë, Alaudin Malaj, ka bërë akuza të rënda në Këshillin e Lartë të Drejtësisë, ndaj gjyqtarit të Apelit, Gjin Gjoni, njëherësh dhe anëtar i Këshillit të Lartë të Drejtësisë. Ai e ka akuzuar atë se ka liruar qëllimi

No Pic available
  • 2013-09-01

E cuditshme por e vertete goditjet ne tru i ndryshojne njerezit

pEkspertet thone se nuk eshte e pazakonte qe sulmi ne tru te shkaktoje ndryshime psikike emocionale dhe biheviorale por disave demtimet ne tru ua ndryshuan teresisht jeten Ja rastet me interesante te tilla te dokumentuara kohet e fundit nga mjekesiap p1 E humbi aftesine te ndjehet i trishtuarp p68

No Pic available
  • 2012-05-26

Gëzim Hoxha: Furgonat e shkollave me mangësi teknike

TIRANE-   Eksperti i aksidenteve rrugore Gëzim Hoxha, ve alarmin në mjetet e transportit publik që qarkullojnë në Tiranë të ngarkuar me nxënës të shkollave dhe fëmijëve të kopshteve. Sipas tij këto mjete janë të amo