Rezultate te kerkimit per termin: +Pash

Meta: total 1000 / total_found 12612 / time 0.006 / keyword[0] pash / docs[0] 12612 / hits[0] 18265 /
No Pic available
  • 2017-06-24

Agron Llakaj flet për politikën dhe mahnit me exit pollin e tij për 25 qershorin

Intervistoi: Andrea Danglli Po qesh sepse sdua të qaj! Nuk dua të dorëzohem duke luftuar mbi të keqen,-Kështu e përkufizon mjeshtri i humorit Agron Llakaj sfidën që i hap realiteti i cili vjen dhe ikën duke ndryshuar thjesht dhe vetëm një datë në kalendar. Mes buzëqeshjes, sarkazmës d

Gruaja e Ze Marias, Sandra: Më mirë në Shqipëri se në Afrikë
  • 2017-06-23

Gruaja e Ze Marias, Sandra: Më mirë në Shqipëri se në Afrikë

Një zgjedhje për karrierën por edhe për familjen. Ze Maria në drejtimin e Tiranës ishte padyshim një lajm sensacional, pavarësisht se ish mesfushori i famshëm i Interit në karrierën e tij si trajner është ende larg shkëlqimit që ka patur si futbollist, megjithatë braziliani nuk i ka

Madonna di çfarë zgjedh, hidhet në krahët e modelit 31-vjeçar
  • 2017-06-22

Madonna di çfarë zgjedh, hidhet në krahët e modelit 31-vjeçar

Nuk është më një fakt i panjohur që Madonna të ketë në krah djem të rinj. Ikona e popit pasi u nda nga 26-vjeçari Aboubakar Soumahoro, i cili ishte 32 vite më i ri se ajo është hedhur një krahët e një djali tjetër shumë të pashëm. Ai është modeli portugez Kevin Sampaio 31 vjeç

No Pic available
  • 2017-06-21

Rama sulmon LSI: Porti i Durrësit peng, punësime në këmbim të përqindjes

Kryeministri Edi Rama ka përshkallëzuar akuzat ndaj LSI me të cilën qeverisi për katër vite. Në mitingun përmbyllës të fushatës në Durrës, Rama denoncoi punësimet në Portin e Durrësit, që siç tha ai është kthyer në monopol të tre familjeve. Kreu i socialistëve tha se me 25 qer

No Pic available
  • 2017-06-20

Nga Armir Shkurti/ Darvinizmi politik shqiptar dhe rreziku i tensioneve të mëdha

Më shumë ngjan me një gosti kanibalësh në fakt ky muaji i fundit, që nga marrëveshja RamaBasha. Peshku i madh iu turr të voglit pa besë e pa mëshirë. Bukur! Shumë u gëzuan. I hoqëm qafe këta që na bezdisnin! festonin militante entuziastë. Tani mbetën në tepsi edhe dy: LSI dhe PDI

No Pic available
  • 2017-06-19

Nga Artan Fuga /Katër vite që humbi arsimi shqiptar nën znj. Lindita Nikolla

Nga Artan Fuga/ Padyshim që si zonjë ka mirësjelljen time. Aq më shumë se kam bindjen që as për ligjin për arsimin e lartë dhe as për veprime ose mosveprime thelbësore dikasteriale nuk është ajo përgjegjëse në kuptimin se nuk besoj që është vullneti i saj sovran që ka vendosur p

No Pic available
  • 2017-06-19

Shkon për një kontroll dentar, vdes 3-vjeçarja

Një vajzë 3-vjeçare e cila ka shkuar për të kontrrolluar dhëmbët tek dentisti ka vdekur. Daleyza Avila-Hernandez ka vdekur të hënën në Kaliforni, në Qendrën e Kirurgjisë së Dhëmbëve të Fëmijëve ndërsa po hiqte dy dhëmbë dhe mbushi dy dhëmballa. Vajza e vogël duket shumë e s