Rezultate te kerkimit per termin: +Pasi +Besniku

Meta: total 242 / total_found 242 / time 0.003 / keyword[0] pasi / docs[0] 450293 / hits[0] 712439 / keyword[1] besniku / docs[1] 451 / hits[1] 714 /
Krujë/ Hajdutët gjejnë 5 mijë euro në jastëk, vjedhin edhe dyshekun pasi dyshonin se ka lekë (Detaje)
  • 2019-04-07

Krujë/ Hajdutët gjejnë 5 mijë euro në jastëk, vjedhin edhe dyshekun pasi dyshonin se ka lekë (Detaje)

Vidhet një banesë në fshatin Nikël të Krujës. Autorët kanë marrë 5 mijë euro dhe orenditë e shtëpisë. Pronari i banesës Besnik Elezi, emigrant në Greqi, para një jave kishte sjellë materialet dhe më pas ishte larguar sërish për në vendin fqinj, ndërsa ishte rikthyer mbrëmë,

Zhduket gruaja nga Fieri, familja: Doli për të hedhur mbeturinat
  • 2018-12-06

Zhduket gruaja nga Fieri, familja: Doli për të hedhur mbeturinat

Një 56-vjeçare nga Fieri është zhdukur prej 24 orësh pa asnjë gjurmë. Mësohet se shtetasja Liljana Tafa nga fshati Zhupan ka humbur kontaktet me familjarët që në orën e para të mëngjesit të djeshëm. Bashkëshorti i saj, Besniku tha për gazetën Shqip Online se Liljana ka dalë nga b

Ishte betuar se do hakmerrej për të vëllain, mbesa e Besnik Sulkut rrëfen bisedën me dajën
  • 2017-10-07

Ishte betuar se do hakmerrej për të vëllain, mbesa e Besnik Sulkut rrëfen bisedën me dajën

Daja im, Besnik Sulku ishte betuar se do të marrte hak, sepse ka qenë shumë i lidhur me vëllain e tij, Durimin dhe e ka pasur pjesë të shpirtit. Kështu deklaroi dje në një intervistë për Gazeta Shqiptare, mbesa e Besnik Sulkut, Sara Alliu. Ajo pohon se konfliktet me familjen Doçi kanë

No Pic available
  • 2017-06-27

Besnikë ndaj fanellës / 11 lojtarët ikona, që nuk u shitën kurrë për para

Në kohën e komercializmit, ku gjithçka e vendos oferta, pra paraja, është e vështiorë që një futbollist ti mbetet besnik tërë karrierën profesionale klubit të zemrës, prej nga ka dalë. Megjithatë, nuk ka rregull pa përjashtim. Ka yje të tillë futbolli, si këta më poshtë, të p

No Pic available
  • 2017-05-05

Si mi vranë 2 djemtë/ Rrëfimi i nënës për masakrën në bulevardin Zogu I dhe për anëtarin e Camorra-s

Nëna 67-vjeçare e Besnik Sulkut, një prej tre të vrarëve të ngjarjes së 27 majit 2015 para Fakultetit të Shkencave të Natyrës, në Tiranë, dhe e veja e tij dëshmuan dje në Gjykatën për Krimet e Rënda, shkruan Panorama. Gjysere Sulku dhe Fllanxa Sulku ishin thirrur si dëshmitare të

No Pic available
  • 2017-03-17

Ditë zie në familjen e Irma Libohovës, ndahet nga jeta bashkëshorti i saj

Ndërron jetë bashkëshorti i këngëtares Irma Libohova, aktori Besnik Kaso. Mësohet se Kaso është ndarë nga jeta mbrëmjen e djeshme, pas një sëmundjeje të rëndë. Irma kishte 32 vite martesë me aktorin, nga e cila lindën edhe një djalë, me emrin Ataol. Besniku ishte i njohur për pub

Dhoma e gjumit, e përgjakur (mbi një krim në vitet 70)
  • 2016-12-10

Dhoma e gjumit, e përgjakur (mbi një krim në vitet 70)

Dr. Adem Harxhi Nxjerrë nga fletoret e viteve 70 * Ora dy e tridhjetë pas mesit të natës. Një ekip kirurgësh punonte në trupin e masakruar të një gruaje të re. Dymbëdhjetë plagët përshkruese në gjoksin dhe barkun e gruas, dukeshin si gojë të hapura që villnin pa pushim gjak dhe