Rezultate te kerkimit per termin: +Pasi +Normi

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] pasi / docs[0] 450293 / hits[0] 712439 / keyword[1] normi / docs[1] 1 / hits[1] 1 /
No Pic available
  • 2019-04-09

Të përballesh me gabimet, shënime nga një shfaqje

T premten e 5 Prillit, n salln e vogl t Teatrit ArTurbina, u ngjit n skenë premiera e veprës turbulente t australianit me origjinë shqiptare, Alex Buzo. Shfaqja vjen nn regjin inovatore t t mirnjohurit Armando Bora, si dhe nn shqiprimin mbreslns t shkrimtares Diana Culi. Shfaqja rrëfen një tak