Rezultate te kerkimit per termin: +Paskuqani

Total: 308
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.484Z

VIDEO/ Gruas nga Paskuqani i vjen në majë të hundës me Xhelal Mziun: Boll më! Sjemi

Taksa, taksa, taksa dhe vetëm taksa. Vështirësi në kryerjen e procedurave burokratësi, radhë të gjata dhe sherre me punonjëset e shtetit. Kjo është ajo që do të gjeni nëse do tju bier puna për në zyrën e gjendjes civile, për të marrë ndonjë certifikatë në Paskuqan. Pasku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:51.763Z

Berisha: Krenar që Kamza, Kashari e Paskuqani, në 10 bashkitë më të mëdha në vend

Share Kryeministri nuk flet për rënien e numrit të shqiptarëve, që nuk zgjedhin parajsën e tij për të jetuar, por lavdëron rritjen e getove rreth Tiranës Kryeministri Berisha është dukur shumë entuziast me të dhënat e dala pas regjistrimit të popullsisë. Ber

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.644Z

Paskuqani, zona e nxehtë e numërimit të votave

Paskuqani ka qenë zona më e nxehtë dhe më problematike gjatë ditës së djeshme përsa i përket procesit të numërimit të votave në qarkun e Tiranës. Në komunën e Paskuqanit procesi i numërimit u ndërpre në dy qendra, në njërën prej të cilave u mendua se mungonte një numër i ca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.963Z

Harta e re, vendorët kontestime për Tiranën, u la jashtë Paskuqani

Harta e re, vendorët kontestime për Tiranën, u la jashtë Paskuqani Shoqata e Komunave, Haxhimali: Gjithçka u bë për interesa politike   HERION MESI Konfigurimi i ri i Tiranës, që lë jashtë Paskuqanin për tiabashkangjitur Kamzës, kontestohet nga përfaqësuesit e Shoqatës së Komun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.277Z

Ndreu: Do ta pyes Ramën si u bë reforma territoriale, pse u veçuan Kamza dhe Paskuqani

Tiranë – Një javë para votimit në Kuvend të draftit final për ndarjen administrative territoriale, maxhorancës do t’i duhet të bëjë mirë llogaritë e numrave. Listës së deputetëve të pakënaqur nga ndarja e re administrative e Shqipërisë i shtohet dhe Pjerin Ndreu, i cil

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.098Z

Kryeministri Berisha: Në mandatin e dytë, Paskuqani do shndërrohet në një nga zonat më të kushtueshme të vendit  

Kryeministri Berisha u takua sot në mbrëmje me banorë të Paskuqanit, në Tiranë. Në fjalën e tij, Kryeministri Berisha u shpreh:   “Vëllezër e motra, Zonja e zotërinj,   Para së gjithash dëshiroj t’ju përshëndes vëllazërisht. Ju falënderoj për këtë prit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.229Z

E përplas treni, në gjendje kritike 16 vjecari

Shtetasi Genc Skrashi nga Paskuqani ka qënë duke kaluar shinat e trenit dhe nuk ka vënë re trenin që është afruar me shpejtësi. Si pasojë 16 vjecari është plagosur rëndë TIRANE-Treni ka aksidentuar rëndë një 16 vjecar paraditen e sotme. Shtetasi Genc Skrashi nga Paskuqani ka që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama