Rezultate te kerkimit per termin: +Paskuqanit

Total: 839
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.175Z

E ardhmja e liqenit te Paskuqanit

Parku i liqenit të Tiranës, prej vitesh është mushkëria e vetme e kryeqytetit, vendi ku banorët shëtisin larg zhurmës së trafikut, ku mund të marrin frymë lirshëm pa pluhur dhe ndotës të tjerë të ajrit. Por së shpej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.807Z

Nis ndërtimi i rrugës së Paskuqanit, Mziu: Qeveri bllokon fondet

Bashkia e Kamzës ka nisur punimet për ndërtimin e rrugës së Babrrusë dhe Paskuqanit, një segment me një gjatësi 7 km që lehtëson banorët për lëvizjen e tyre. Përfituesit janë mbi 50 mijë banorë, dhe shpenzimi do të përballohet nga bashkia e Kamzes. Punimet në këtë aks u inspek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:35.176Z

Vëzhgim/E ardhmja e liqenit të Paskuqanit, park i madh i gjelbër

20-05-2012 / Gazeta 55 Parku i liqenit të Tiranës, prej vitesh është mushkëria e vetme e kryeqytetit, vendi ku banorët shëtisin larg zhurmës së trafikut, ku mund të marrin frymë lirshëm pa pluhur dhe ndotës të tjerë t&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.033Z

Duart e arta të Paskuqanit, fëmijët thirrje përmes artit për zbutjen e dallimeve

Tiranë- “Duart e arta të Paskuqanit” ka shpallur fituesin e parë në pikturë, për fëmijët e vegjël. Juria përzgjodhi,Aldona Shahinin, si fituese të këtij konkursi, të ndjekur nga Melisa, Markeli dhe Juljana. Zv.ministrja e Arsimit dhe Sportit, Nora Malaj, e gjendur në perife

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:12.443Z

SHSSH kallëzon penalisht komunën e Paskuqanit: Abuzuan me ndihmën ekonomike

TIRANË- Shërbimi Social Shtetëror ka kallëzuar penalisht komunën e Paskuqanit pas auditivit që i ka bërë kësaj komune. SHSSH ka ngritur kallëzim penal për 620 persona të cilët akuzohen se kanë abuzuar me ndihmën ekonomike.Sipas SHSSH-së kallëzimi penal ndaj këtyre personave është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.847Z

Bllokohet ura e Paskuqanit, plehrat deri te parmakët

Plehrat te ura e Paskuqanit Asnjë masë për pastrimin. Mbetjet hidhen në rrugë. Masakra në mjedis. E gjithë zona e Bregut të Lumit, e helmuar Masakra në mjedis ishte rënduar dhe më. Nëse një vit më parë (aq kohë kishim pa kaluar mbi urën e Paskuqanit) malet me plehra dukeshin posht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.197Z

Kryeministri Berisha: Do të investojmë për urbanizimin e plotë të zonës së Paskuqanit  

Kryeministri Berisha mori pjesë sot në inaugurimin e fillimit të punimeve për unazën e re të Paskuqanit, një investim i buxhetit të shtetit, me vlerë 130 milion lekë. Në këtë inaugurim ishte i pranishëm Ministri i Punëve Publike, Transportit dhe Telekomunikacionit Sokol Olldashi, depu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama