Rezultate te kerkimit per termin: +Pastaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.989Z

Daci flet pastaj

Mbështetësit e Nexhat Dacit nuk shqetësohen fare nëse disa prej figurave të Lidhjes Demokratike të Dardanisë vendosin të largohen nga partia si pasojë e pakënaqësive që lindën pas Konventës së Dytë. Ndërkaq, Kryetari Daci nuk dëshiron t’i komentojë deklaratat që kanë lëshuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.140Z

Rona: Punoni, pastaj festoni

Nuk ka dhënë vetëm urime për festën e nënës. Këngëtarja Rona Nishliu se pari i ka radhitur disa fjalë të tjera e më pas urimet.  Ajo ka thënë se për festë më të mirë, duhet të punojmë q&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.638Z

Kule Akreditim pastaj renditje

Nderkaq universitetet publike kerkojne fillimisht akreditim pastaj renditje. Rektori i Universitetit te Tiranes prof. dr. Dhori Kule deklaroi pak dite me pare per standard se UT do ta bllokoje kete proces. Po te shikoni argumentin qe vjen nga ky lobim eshte te behet renditja fillimisht dhe me pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:21.206Z

Njëherë e pasur, pastaj fëmijë

Nga Express më 14 shtator 2011 në ora 11:50 Aktorja dhe bukuroshja Megan Fox ka thënë se njëherë dëshiron që të bëjë shumë para, pastaj të fillojë krijimin e familjes së saj. Aktorja e “Transformers” – e cila është e martuar me aktorin Brian Austrin Green –

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.054Z

Rama: Qeveri Teknike, pastaj vetingun?! Qiqra në hell

Kërkesat e opozitës, kryeministri Edi Rama i konsideron qiqra në hell. Ai reagoi në Facebook për kërkesat e opozitës për qeveri teknike. Rama: Qeveri Teknike pastaj rishikim të 7 ligjeve pastaj vetingun?!Kësaj i thonë duam qiqra në hell pastaj flasim për ç’do Shqipëria:VETINGUN

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.737Z

Basha: Tërhiq aktin normativ, pastaj të bisedojmë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, iu përgjigj ftesës së kryeministrit Edi Rama për dialog për ligjin e nëpunësit civil duke thënë se ai duhet të tërheqë më parë aktin normativ, më pas do ulen për bisedime. Opozita, PD dhe unë si kryetar jemi dhe kemi qenë të hapur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.021Z

Në jetë duhet vullnet e durim, të mirat vijnë pastaj

Këngëtarja e njohur kosovare, Adelina Ismaili, ka postuar një foto në rrjetin social Facebook, në krah të ish- presidentit të ndjerë të Kosovës, Ibrahim Rugova. Këngëtarja, që njihet si mbështetëse e Rugovës, ka cituar një shprehje nga presidenti historik. Në jetë duhet pasur v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama