Rezultate te kerkimit per termin: +Pastrohet

Meta: total 1000 / total_found 1327 / time 0.000 / keyword[0] pastrohet / docs[0] 1327 / hits[0] 1481 /
Veliaj: Tirana nuk i përkulet dhunës, nesër çdo gjë xixë për festën
  • 2019-03-16

Veliaj: Tirana nuk i përkulet dhunës, nesër çdo gjë xixë për festën

Protesta e opozitës një ditë para festimeve për Ditën e Verës të cilat u shtynë për shkak të kushteve klimatike nuk ka qenë lajm i mirë për kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Në një reagim pas protestës, Veliaj shkruan në Twitter:- “Unë nuk e di si i mbani qytetet

Sekretet e hoteleve që (ndoshta) më mirë mos i zbuloni! 
  • 2019-03-12

Sekretet e hoteleve që (ndoshta) më mirë mos i zbuloni! 

A janë gjithmonë çarçafët të pastër? Ja cilat janë sekretet që hotelet nuk duan që ju ti dini Cili është objekti më i pistë në një dhomë hoteli, ai që do të ishte më mirë të mos e preknit me dorë? A janë vërtet të gjitha dhomat e ezauruara? Çfarë ndodh me takëmet? Nëse

Mandatet, aleati i Bashës do qeveri me bazë të gjerë: Të fusim vendin në BE!
  • 2019-02-20

Mandatet, aleati i Bashës do qeveri me bazë të gjerë: Të fusim vendin në BE!

Kreu i LZHK-së, Dashamir Shehi mendon se dorëzimi i mandateve të deputetit është rruga e fundit që mund të ndërmerrte opozita. Në emisionin I Ftuari në A2 CNN, ai ka thënë se gjykon se kanë marrë një vendim të duhur, pasi vendi nuk qeveriset, por sundohet. Duke iu përgjigjur pyetjes

Të fala Dritan Dajtit, Rama-komentuesit: Se ka në dorë qeveria!
  • 2019-02-10

Të fala Dritan Dajtit, Rama-komentuesit: Se ka në dorë qeveria!

Polemikat dhe reagimet për ndryshimin e masës për ti hequr burgun përjetë Dritan Dajtit, kanë përfshirë edhe kryeministrin Rama. Në lidhje me këtë çështje një komentues i ka shkruar kryeministrit në Facebook, duke i kujtuar çështjen dhe duke i thënë se kjo nuk është drejtësi. T

Sauna iu dobëson? Dieta dhe ushqimi, 10 mite të rreme
  • 2019-02-05

Sauna iu dobëson? Dieta dhe ushqimi, 10 mite të rreme

Nga sauna që ju bën të humbni peshën te të gjithë peshqit plot me mërkur. Portali ISS në Itali ka demaskuar mashtrimet më të përhapura në internet në lidhje me të ushqyerit duke ofruar shpjegime shkencore për të kuptuar se çfarë është e vërtetë dhe çfarë është e rreme. A do

Nga pikiata drejt kulmit, forcohet euro me ikjen e emigrantëve
  • 2019-01-10

Nga pikiata drejt kulmit, forcohet euro me ikjen e emigrantëve

Euro vazhdon të forcohet në tregun vendas. Një euro është këmbyer sot me 124.98 lekë me rreth 0.73 pikë më shumë se një ditë më parë. Kjo është rritja ditore më e madhe që prej qershorit të 2018-s. Monedha e përbashkët ka rikuperuar pikë kundrejt lekut që nga data 27 dhjetor d

No Pic available
  • 2019-01-07

Moti i keq, ARRSH: Bora izolon disa fshatra në veri të vendit

Autoriteti Rrugor Shqiptar jep informacion lidhur me situatën në vend si pasojë e motit të ftohtë. Sipas informacioneve të marra nga strukturat e emergjencave civile në tre bashkitë e strukturat tjera përgjegjëse nuk ka probleme që kanë të bëjnë me Emergjencat Civile. Akset rrugore n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama