Rezultate te kerkimit per termin: +Pasurimi

Meta: total 871 / total_found 871 / time 0.000 / keyword[0] pasurimi / docs[0] 871 / hits[0] 968 /
Basha, akuza për korrupsion ndërkombëtarëve: Janë njësh me Ramën
  • 2017-05-10

Basha, akuza për korrupsion ndërkombëtarëve: Janë njësh me Ramën

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, përpara takimit me kongresmenët amerikanë ka mbajtur një fjalim nga çadra e protestës, ku ka hedhur akuza të rënda për zyrtarët e lartë ndërkombëtar. Basha tha se ata janë korruptuar nga Edi Rama dhe se nuk kanë raportuar drogën që ka pushtu

No Pic available
  • 2017-05-10

Basha: Zyrtarët e huaj në Tiranë janë të korruptuar

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha sulmoi ashpër ata që i cilësoi si zyrtarët e huaj të korruptuar në Tiranë. Sipas Bashës, këta zyrtarë nuk kanë raportuar drogën dhe kriminelët në raportet e tyre. Zyrtarët e huaj të korruptuar në Tiranë nuk kanë raportuar drogën dhe k

Basha, akuza për korrupsion zyrtarëve ndërkombëtarë
  • 2017-05-10

Basha, akuza për korrupsion zyrtarëve ndërkombëtarë

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, përpara takimit me kongresmenët amerikanë ka mbajtur një fjalim nga çadra e protestës, ku ka hedhur akuza të rënda për zyrtarët e lartë ndërkombëtarë. Basha tha se ata janë korruptuar nga Edi Rama dhe se nuk kanë raportuar drogën që ka push

Aleati i Ramës tallet me çadrën e PD: Këta mjeranë nuk kanë forcë as të bërtasin
  • 2017-04-21

Aleati i Ramës tallet me çadrën e PD: Këta mjeranë nuk kanë forcë as të bërtasin

Avokati Spartak Ngjela ka bërë një tablo të situatës politike në vend, ndërsa nuk i ka kursyer as ironitë për çadrën e opozitës. Me anë të një statusi në faqen e tij të Facebook-ut, aleati i Ramës i ka cilësuar demokratët e çadrës si mjeranë që nuk kanë forcë as të bërtas

No Pic available
  • 2017-04-04

Basha, sinjale Metës: Mirësevjen! Rama ti hapë rrugë qeverisë teknike

Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar një bashkëbisedim me të rinjtë në çadrën e PD-së. Basha tha se republika e vjetër e ka të domosdoshme vjedhjen e zgjedhjeve. Sipas tij, në tre vite e gjysme vendi u shndërrua në një hambar droge. Basha i bën një thirrje të hapur kreut të LSI

No Pic available
  • 2017-04-04

Basha, ftesë Metës: Mirësevjen! Rama ti hapë rrugë qeverisë teknike

Kryedemokrati Lulzim Basha ka zhvilluar një bashkëbisedim me të rinjtë në çadrën e PD-së. Basha tha se republika e vjetër e ka të domosdoshme vjedhjen e zgjedhjeve. Sipas tij, në tre vite e gjysme vendi u shndërrua në një hambar droge. Basha i bën një thirrje të hapur kreut të LSI

No Pic available
  • 2017-03-28

OSBE: Bojkoti dëmton vendin dhe PD-në

Kryetari i Prezencës, ambasadori Bernd Borchardt, gjatë një interviste për gazetën në anglisht Albanian Daily News,  me rastin e 20-vjetorit të krijimit të Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, ka deklaruar se kërcënimet për një bojkot të zgjedhjeve, ose një bojkot, vetëm sa do të