Rezultate te kerkimit per termin: +Pata

Meta: total 1000 / total_found 7466 / time 0.004 / keyword[0] pata / docs[0] 7466 / hits[0] 9102 /
Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!
  • 2019-04-09

Keni bërë dashuri me Ramën?: Jemi puthur pa pështymë kaq!

Nga Mimoza Ahmeti As unë nuk e dija deri atë mëngjes kur ra telefoni: Jam unë, tha ai, sot më 11°° te Lidhja e Shkrimtarëve. Kishte fytyrën e habisë natyrale dhe sytë e tij ishin dy flegra pas të cilave montohej në distancë inteligjenca, trupi i tij i mëndafshtë i pështjellë me

No Pic available
  • 2019-04-06

Duke kujtuar Gëzim Erebarën (FOTO)

Një ditë, duke kërkuar në bibliotekën time, dora më ndaloi në një botim të vjetër të para dhjetë vjetëve, Shkëlqimi i meteorëve, botuar nga Toena, ku kisha përmbledhur një sërë artikujsh mbi kinematografinë franceze dhe veçanërisht për aktoret franceze dhe lojën e aktrimit, a

Skafisti i Balilit: Kush është biznesmeni që porosiste drogë nga Greqia
  • 2019-03-25

Skafisti i Balilit: Kush është biznesmeni që porosiste drogë nga Greqia

Skafisti i Klement Balilit, Petro Dalanaj një intervistë ekskluzive për gazetarin e Report Tv, Artan Hoxha zbulon emrin e personit që porositë për sasinë e kanabisit, që trafikoi drejt Greqisë.  Petro Dalanaj thotë se ai është Spiro Gira. Intervista e plotë e Petro Dalanajt për gazeta

Një ditë para protestës, Basha takon kryetaren e re të CDU në Asamblenë e PPE
  • 2019-03-20

Një ditë para protestës, Basha takon kryetaren e re të CDU në Asamblenë e PPE

Kryetari i Partisë Demokratike dhe lideri i opozitës shqiptare Lulzim Basha po merr pjesë në Asamblenë Politike të Partisë Popullore Europiane në Bruksel. Ai është takuar sot me kryetaren e re të CDU-së gjermane Znj. Annegret Kramp-Karrenbauer. Basha i ka shprehur asaj mirënjohjen për

Zbulohet formacioni me yjet që i promovoi Van Gaal
  • 2019-03-16

Zbulohet formacioni me yjet që i promovoi Van Gaal

Jam në pension dhe nuk dua të bëj as rolin e trajnerit, as të drejtorit sportiv dhe as opinionistit televiziv. Bashkëshortja ime Truus, 22 vite më parë la punën e saj, për të më ndjekur mua pas, kur drejtoja në shtete të ndryshme. I pata premtuar se do të trajnoja deri në moshën 55-v

Top Story, mesazhi i Reginës: Mos bëni padrejtësi ndaj njerëzve të pafajshëm!
  • 2019-03-14

Top Story, mesazhi i Reginës: Mos bëni padrejtësi ndaj njerëzve të pafajshëm!

Regina, e cila mbeti e plagosur në ngjarjen e Gërdecit dhe që humbi njërin krah, përmes intevistës ekskluzive të dhënë në Top Story tregon se ajo nuk është si të tjerët. Ajo ka vështirësi kur realizon diçka vetëm me një dorë, por pavarësisht kësaj ajo ndihet e zonja të ndihet

I thashë mikut tim çfarë do, Rama dhe Basha takohen në Itali (INTERVISTA)
  • 2019-03-06

I thashë mikut tim çfarë do, Rama dhe Basha takohen në Itali (INTERVISTA)

Në intervistën e tij në emisionin Porta a porta të gazetarit të njohur italian, Bruno Vespa, Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama deklaroi se në Shqipëri nuk po ndodhte asnjë revoltë popullore, se në vend ka stabilitet për biznesin e huaj dhe se numri i turistëve është gjithnjë në r