Rezultate te kerkimit per termin: +Paten

Total: 2027
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.288Z

Paten: Integrimi varet nga vete Maqedonia

Ish-komisioneri evropian per Politiken e Jashtme, Kris Paten ka deklaruar gjate nje vizite ne Maqedoni, se integrimi i vendit ne strukturat evropiane varet nga vete qeveria dhe qytetaret. “Varet nga qeveria dhe vete populli juaj se kur Maqedonia do te jete anetare e Bashkimit Evrop

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.082Z

Meta niset në Bruksel për të takuar Kris Paten

20/10/2004   Lëvizja Socialiste për Integrim ka konstituar degët në Martanesh dhe në Laç. Me pjesëmarrjen e 100 anëtarëve themelues në zonën e Martaneshit, është zgjedhur kryetar Sulejman Keta. Sipas tij, "LSI-ja në Martanesh do të jetë forcë kryesore". Në zyrtarizimin e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.703Z

Kris Paten: Politikanët serbë nuk duhet të jenë peng i shekullit të 14

02/02/2005  Kristofer Paten, ish-komisar evropian për politikën e jashtme dhe bashkëkryesues i Grupit Ndërkombëtar të Krizave (GNK). Përvoja tridhjetë vjeçare Që nga viti 1999, Lordi Paten ka qenë komisar evropian për politikën e jashtme, në Komisionin e Romano Prodit. Por, k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.469Z

Hetimet per Nelgert Paten

brbrNdonese per akuzat e shfrytezimit te prostitucionit ne te pakten 3 raste babe e bir Astrit e Nelgert Pata u denuan me nga 8 vite burgim dhe 3 milione leke gjobe nga Gjykata e Larte e cila la ne fuqi vendimin e Apelit Prej pak kohesh qe te dy ata kishin lene qelite e burgut pas denimit ne vitin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:46.592Z

Zyra e shtypit prane Kryeministrit është e autorizuar të bëjë me dije se letrës së Komisionerit Kris Paten, të datës 19 Korrik, Kryeministri Fatos Nano i është përgjigjur si më poshtë:

Zyra e shtypit prane Kryeministrit është e autorizuar të bëjë me dije se letrës së Komisionerit Kris Paten, të datës 19 Korrik, Kryeministri Fatos Nano i është përgjigjur si më poshtë: "I dashur Komisioner Patten, Ju bëj me dije për marrjen e letrës suaj të datës 19 Korrik,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:25.735Z

OKB: Zgjedhjet ne Afganistan paten manipulime

Perfaqesia e Organizates se Kombeve te Bashkuara ne Afganistan ne raportin e saj per zgjedhjet e 20 gushtit ka pohuar se ka patur manipulime. Ne raport nuk qartesohet nese manipulimet kane qene te nje shkalle qe mund te kene ndikuar ne rezultatin perfundimtar te zgjedhjeve.Megjithate OKB

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:44.046Z

Panik ne shkollen e Fushe Krujes

brbr1200 nxenes te shkolles 9 vjecare Adem Gjeli ne Fushe Kruje u nxoren me urgjence nga klasat kete te hene ku po benin mesim pasi nje pjese e tyre paten veshtiresi ne frymemarrje dhe djegie sysh Gjithcka nisi rreth mesdites ne katin e dyte te nderteses Nxenesit qe paten shqetesime u shoqeruan per

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama