Rezultate te kerkimit per termin: +Pater +Andon +Arapit

Meta: total 1 / total_found 1 / time 0.000 / keyword[0] pater / docs[0] 138 / hits[0] 285 / keyword[1] andon / docs[1] 1548 / hits[1] 2562 / keyword[2] arapit / docs[2] 445 / hits[2] 697 /
No Pic available
  • 2009-06-08

Gruaja e Tuk Jakovës:Fjalia për të cilën Enver Hoxha urdhëroi zhdukjen e tim shoqi

 “Guxoi të thoshte të vërtetën dhe u kryqëzua barbarisht. Pohoi haptas se Enver Hoxha nuk u zgjodh Kryetar i PKSH-së në mbledhjen themeluese dhe përfundoi në ferrin e burgjeve të komunizmit”.Ajo që ndodhi me Tuk Jakovën, njërin nga protagonistët kryesor të fillimit t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama